Премини към съдържание

Препоръчано мнение

Трябва ми оптичен тунинг за ево 10.Знае ли някой къде в Б-я мога да си намеря.Благодаря предварително.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да разбираме ли, че си собственик на това чудо на японците?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да разбираме ли, че си собственик на това чудо на японците?

Да за сега още не е на ход защото го взех ударено,надявам се скоро да му намеря всички части и да го подкарам. :icon_thumbup: Една збъдната мечта

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Разбрах че имало някакво момче въб Сливен което се сппавяло много добре.Някои ако има инфо да сподели

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами колега ще чакаме снимки на звера и да се похвалиш като го подкараш. А като дойда на гости на сбирка в Бургас да ме повозиш малко :P

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Стига да го подкарам немаш грижи.Но вече се отчайвам от цени за части тук в БГ.Добре че намирам туй онуй в Агл. че иначе не знам какво щяж да правя. А относно снимките още не е за снимане.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Сподели какво точно търсиш ако може някой от колегите да ти съдейства.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Междодругото имам много чсти за марката аз съм и стар фен мога да помагам.стига да не са глупости тоест пепелник и темподобни

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега,не знам дали си проверявал в този сайт....виждам,че е само за евота.Там може да изкочи нещо... evoxtuners

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито и безаварийно колега,изпълнил си една моя мечта,сподели колко $ ти излезе дотук и колко евро мислиш,че ще ти излезе ремонта...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито и безаварийно колега,изпълнил си една моя мечта,сподели колко $ ти излезе дотук и колко евро мислиш,че ще ти излезе ремонта...

 

 

Вече не знам коко ще излезе.Няма вече денги а и става един мелез че...... Иначе го вземах евтино.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Вече не знам коко ще излезе.Няма вече денги а и става един мелез че...... Иначе го вземах евтино.

 

 

Дай малко повече информация за колата. Дай някаква рама ... Имам налична такава броня. Пиши на ЛС !

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 13 години ...

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...