Премини към съдържание

Навигация за новият Lancer


nikolayjs

Препоръчано мнение

Здравейте колеги,

Случайно попаднах на реплика на навигацията на новият Lancer. Искам просто да попитам за вашето мнение, въпреки че на мен доста ми харесва и смятам да се обурудвам с една такава за Коледа :)

Ето и характеристиките:

. Working voltage DC11V-14V;

. Working current max 15A;

. 8inch Digital touch screen; (800 x 480 )

. DVD/VCD/CD/MP4/MP3/WMA/JPEG/CD/CD-R/CD-RW player;

. Support USB/SD CARD playback;

. FM/AM radio,30 stations memory;

. volume/bass/treble/Fader/Balance electronics control;

. Strong electronics shock protection;

. remote control;

. RCA AVoutput,AUX audio and video input,RCA audio output ·

. Back-draft video input;

. Multiple Subtitle, Angle, Zoom, Speed Setting;

. DSP Preset EQ / Rock / Jazz / Classic / Pop ;

. Video System: NTSC / PAL / AUTO;

. 4 x 45W high power output;

. Original car seamless front;

. Original car Installation bracket and Plug;

. Map supported:Route66,tomtom,igo...

. Nivigation:User can enjoy the music during navigation.

· External GPS navigation input port

· Built in GPS navigation input port

· Built-in TV tuner(PAL/NTSC/SECAM)

· Built-in bluetooth

· 6 /8/ 10 disc Sanyo DVCD changer control

· Original car steer wheel control function

· I-POD spported

 

Ето и снимките : http://img69.imageshack.us/g/dsc08296.jpg/

С доставката ще дойде около 950 лв.

Мен ми се струва ок. Моля за вашето мнение.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Цената е без значение, ако има или може да се инсталира карта на България на разумна цена.

Ако ще трябват три цифрени суми за инсталиране на нещо, то няма голяма полза, но като гледам има вход за външен GPS.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Няма проблеми с картите за БГ. Това съм го проверил. А и предполагам че във всеки по добър сервиз ще ти я сложат в колата за не повече от 50-60 лв. Bърви с вграден GPS.

Редактирано от nikolayjs
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Остава само да дадеш някаква "сламка" от къде и как се поръчва или къде се купува, ако вече си го купил.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Остава само да дадеш някаква "сламка" от къде и как се поръчва или къде се купува, ако вече си го купил.

 

Купувам го през една Варненска фирма, внасят всякви такива специлизирани навигации. Собственика ми е познат и ме извика да ми покаже и се зарибих доста. Има всичко в тази мултимедийна система, и ме увери че няма проблем с картите за БГ. Качват се SD карта. Ако искаш мога да говоря за срок на доставка.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А дали има някакъв начин да се поръча оригиналната мулти медиа извън БС на по разумна цена? Само да кажа, че искат към 8000лв за оригиналната мулти медиа.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А дали има някакъв начин да се поръча оригиналната мулти медиа извън БС на по разумна цена? Само да кажа, че искат към 8000лв за оригиналната мулти медиа.

Колега и аз търсих но не успях да намеря оригиналната навигация , а от цената която ми дават в БС ми се подвдига наистина. Но все пак искам да имам някаква такава глезотийка в колата и се спрях на реплика на оригиналната.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Оргиналната не си струва , има покртие само към 18 % от територията на България и не може да се качи карта на друга фирма

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Оргиналната не си струва , има покртие само към 18 % от територията на България и не може да се качи карта на друга фирма

Аз лично съм ползвал Igo на преносима навигация и останах много доволен от покритието. А това с покритието на оригиналните навигации важи и за почти всички други производители. Просто в БГ сме последната дупка на кавала.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Оргинален: http://accesorii.mitsubishi-motors.ro/acce...s/47-256-1.html

Някъде бях видял същата за около $300 (сайт в САЩ), но сега немога да го намеря. (не съм сигурен и къде е произведена, все пак за $300...)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Оргиналната не си струва , има покртие само към 18 % от територията на България и не може да се качи карта на друга фирма

 

Абе, казаха ми за някакъв дето ги лъжел с други карти и трябва да го потърся.

Иначе от БС казаха, че даже сме намазали бонус с качена карта на колата. Иначе се плащало допълнително.

 

 

 

 

 

Моля, ползвай главни букви в началото на изреченията!

Редактирано от valboss
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мен пък ми искат 500 и кусур лв, да ми сложат картата за БГ, как пък не :), аз за 500лв ще си взема гарминче и ще си го разнасям, в която кола пожелая :), иначе ОРИГИНАЛНАТА нав си има и своите хубави екстри.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мен пък ми искат 500 и кусур лв, да ми сложат картата за БГ, как пък не :), аз за 500лв ще си взема гарминче и ще си го разнасям, в която кола пожелая :), иначе ОРИГИНАЛНАТА нав си има и своите хубави екстри.

Koи са хубавите страни на оригиналната. Аз лично нямам големи наблюдения. Но предполагам Хард Диска и резолюцията на дисплея.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не бе, дава разни други инфота и разни настройки можеш да си правиш, като колко време да ти работят джамовете след като изкл. колата, колко време да светят лампите и разни такива, чистачките от какво да ти зависят, когато са ауто, може от скоростта и тн.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На мене ми подариха HTC Touch HD http://my-shop.biz/images/HTC-Touch-HD-T8282.jpg, а Lix ми инсталира iGO.

Сега виждам това: http://i.data.bg/08/11/27/1266143_orig.jpg, и не мисля че е по-зле от която и да е друга.

Освен това, както писа и Рангел, мога да си го нося кадето си искам, и да го ползвам за много повече неша, освен за навигация.

Просто си е един джобен: компютър+фотоапарат+GSM+GPS

:icon_thumbup: :icon_thumbup: :icon_thumbup: :icon_thumbup: :icon_thumbup: :icon_thumbup: :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...