Премини към съдържание

Препоръчано мнение

Здравейте скъпи колеги,мисля да си купувам паджеро 3.2 ДИД 2002г.автоматик,къса база.В момента съм в Англия и търся тъкова.Вчера гледах едно,обаче лампата за предния мост мигаше пак беше на задно предаване и преди това не беше карано на 4х4,собственика ми каза,че си мигало така винаги.Другото нещо което ме отказа да го купя беше,след като тръгнах да го пробвам и отидох да обръщам на един паркинг,като включих задна и тръгнах на зад да завивам нещо по дефиренциалите изщрака се едно бях включил блукажа,спрях дадох напред и след това пак назад, но него направи,карах го около 10мин напред назад, но не го направи.Собственика му ми каза, че са сменяли една малка черна кутийка която стой на раздатката и синхрунизирала предния и задния диференциал.Моля да ми дадете съвет какво да правя,защото ми направи страхотна цена.Благодаря предварително!

post-7197-1258632783_thumb.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако мислиш да го караш в БГ, с риск да ми се разсърдиш, бих те посъветвал да си купиш автомобил с нормална дирекция.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако мислиш да го караш в БГ, с риск да ми се разсърдиш, бих те посъветвал да си купиш автомобил с нормална дирекция.

И аз бих го посъветвал същото, но човека е в Англия и бих се учудил ако не се върне с Паджеро, а там коли с ляв волан няма, или поне аз така знам.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте скъпи колеги,мисля да си купувам паджеро 3.2 ДИД 2002г.автоматик,къса база.В момента съм в Англия и търся тъкова.Вчера гледах едно,обаче лампата за предния мост мигаше пак беше на задно предаване и преди това не беше карано на 4х4,собственика ми каза,че си мигало така винаги.Другото нещо което ме отказа да го купя беше,след като тръгнах да го пробвам и отидох да обръщам на един паркинг,като включих задна и тръгнах на зад да завивам нещо по дефиренциалите изщрака се едно бях включил блукажа,спрях дадох напред и след това пак назад, но него направи,карах го около 10мин напред назад, но не го направи.Собственика му ми каза, че са сменяли една малка черна кутийка която стой на раздатката и синхрунизирала предния и задния диференциал.Моля да ми дадете съвет какво да правя,защото ми направи страхотна цена.Благодаря предварително!

На тези коли включването на блокажа става с вакуум чрез вакуум помпа( вероятно за тази черна кутийка става дума) ,която седи отдолу под купето малко вляво ,почти под шоф. място.........там има 3 куплунга с по 2 пина, обикновенно се окисляват и прави такива номера, другия проблем който може да има е, на лоста за избор на режимите вътре в купето, има контакна система, която с времето се зацапва и не дава добре контакт, това води до неизключване на блокажите и си оставя така докато се самоизключат............изкл. на блокажите става с леко "помръдване " на автомобила и винаги да е на равен и прав участък, иначе няма да ги изключи...........

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...