Премини към съдържание

Търся информация за Mitsubishi Galant 2.0v6 24v


s01o

Препоръчано мнение

Колеги, мой познат се е "огледал" в този Галант: http://cars.bg/u24280 - но тъйкато е в Сливен ще е малко кофти да се разкарваме до там за да го огледаме и да не ни хареса! :)

 

Да има случайно някой колега тук в Клуба от Сливен за да даде малко повече инфо за автомобила?

 

Или евентуално ако колегата с този Галант е от клуба д аси признава веднагически! :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти ,

Този галант не е лош , виждал съм го .

ако се интересуваш и искаш да си купиш галант мога да ти предложа следващият модел 2,0 в перфектно сътояние за 6000 лева със 17 цолови джанти автопилот ръчна скоростна кутия , тъмно син металик е има и подарък 14 цолови джанти .

Иначе съм от Варна. Ако проявяваш интерес пиши ми или можеш да се обадиш на тел 0886393003

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Лелее,този вярно е като моя бре... :icon_doh: Само където е седан.

За пръв път въждам Галант с правоъгълни халогени,като мойте. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти ,

Този галант не е лош , виждал съм го .

ако се интересуваш и искаш да си купиш галант мога да ти предложа следващият модел 2,0 в перфектно сътояние за 6000 лева със 17 цолови джанти автопилот ръчна скоростна кутия , тъмно син металик е има и подарък 14 цолови джанти .

Иначе съм от Варна. Ако проявяваш интерес пиши ми или можеш да се обадиш на тел 0886393003

Колега, благодаря ти за предложението но аз търся нещо определено което да се вмести в този бюджет: http://www.mitsubishibg.com/forum/index.php?showtopic=14461

 

Лелее,този вярно е като моя бре... :icon_doh: Само където е седан.

За пръв път въждам Галант с правоъгълни халогени,като мойте. :)

...нали? :) - оказва се, че този Галант е много симпатичен но само толкова! :) - само при мисълта, че са му сложили обикновенна газова... абе мани, чак ме хваща яд!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей

 

Не знам колко и дали е коректно,но този галант навремето беше мой. Галанта докато беше в мене е обслужван редовно и подържан безупречно,но за съжаление претърпя челен удар и го продадох на едно момче от Пловдив, които беше голям мераклия и вложи доста средства за да го поправи отпред. По снимките мога да се обзаложа, че това е моята кола.

Ако се разровиш назад в темите ми ще прочетеш много за тази кола. Скоростите на галанта също са ремонтирани още при мене и то доста качествено! Аз лично го продадох на около 160хл.км сега гледам пише 180….не знам според мен е малко 20хлиляди за 3-4 год.

 

Ако ме питаш мене качи го задължително на стенд и ако всичко друго му е на ред реалната цена на колата е максимум 3500-4000лв

Редактирано от lubenti
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей

 

Не знам колко и дали е коректно,но този галант навремето беше мой. Галанта докато беше в мене е обслужван редовно и подържан безупречно,но за съжаление претърпя челен удар и го продадох на едно момче от Пловдив, които беше голям мераклия и вложи доста средства за да го поправи отпред. По снимките мога да се обзаложа, че това е моята кола.

Ако се разровиш назад в темите ми ще прочетеш много за тази кола. Скоростите на галанта също са ремонтирани още при мене и то доста качествено! Аз лично го продадох на около 160хл.км сега гледам пише 180….не знам според мен е малко 20хлиляди за 3-4 год.

 

Ако ме питаш мене качи го задължително на стенд и ако всичко друго му е на ред реалната цена на колата е максимум 3500-4000лв

:good: - благодаря за отговора! :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

само при мисълта, че са му сложили обикновенна газова... абе мани, чак ме хваща яд!

Нищо му няма с обикновената газова, стига да е добре настроена :icon_angel:

Редактирано от BAlexandrov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...