Премини към съдържание

Джанти


ml_siderov

Препоръчано мнение

Здравейте колеги стана време за зимните гуми четох из форума че е трудно да се намерят метални джанти за Каризма 15 цола междуболтово разтояние 114.3 и вътрешен отвор 67.1. Въпроса ми е следния от кой други марки автомобили стават джанти.

Благодаря предварително!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Нисан Примера, Волво С40/В40, Хюндай, Хонда Акорд/Прелюд са най-масовите, за които се сещам. Централният отвор не е същия, но това може да се коригира.

 

Намерих това, мисля че ще от полза: http://www.carlsalter.com/wheel_fitments.html

Редактирано от GT PoWeR
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Карай си с 14-ки, защо са ти тея 15-ки през зимата?

Предложението е много коректно, но ти си знаеш.

Имай в предвид, че ако централния отвор ти е по-малък ще береш ядове (ако са алуминиеви джанти - не е проблем, ще се престържат, но със стоманените влизаш в приключение - ръжда, самото място където джантата ще лежи на главината вече няма да е 10-15 мм, а само 3мм и т.н.).

Ако пък отвора е по-голям ще имаш разни дрънчащи втулки .....

Не на последно място - цената на гумите.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз исках горе-долу да напиша същото като колегата Тодор, но бързах. 14-ки се намират по-лесно, а и са по-добри за зимата. Обаче си мисля, че човека си има вече зимни гуми и поради тази причина търси 15-ки.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз исках горе-долу да напиша същото като колегата Тодор, но бързах. 14-ки се намират по-лесно, а и са по-добри за зимата. Обаче си мисля, че човека си има вече зимни гуми и поради тази причина търси 15-ки.

 

Да колега имам нови гуми 15-ки и затова търся джанти че ми писна да ги сменям два пъти в годината.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да колега имам нови гуми 15-ки и затова търся джанти че ми писна да ги сменям два пъти в годината.

Здравейте, от доста време чета вашия форум и мисля, имам нещо за вас. Продавам си летите джанти от колата, които са със същите характеристики като тези които търсите. Лети джанти от Волво на цената на ламаринени. http://www.volvoclub-bg.com/forum/viewtopi...=12&t=10314 Ако има интерес може да ги пратя с еконт

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А защо просто не си вземеш от Галант.Аз така направих.Пасват идеално.А и колегите ще ударят едно рамо ако ги питаш "отсреща".

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А защо просто не си вземеш от Галант.Аз така направих.Пасват идеално.А и колегите ще ударят едно рамо ако ги питаш "отсреща".

Колега дай някакви оферти!!!

Благодаря.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...