Премини към съдържание

Горивен филтър


jijikkk

Препоръчано мнение

Kарам Carisma 1.8GDI.

Къде се намира горивния филтър?

Редактирано от jolly_roger
внимавайте с бутона Caps Lock!
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

От дясната страна, отстрани-отзад :), маха се кутията на въздушния филтър и още няколко неща. Но те разбирам, първия път Милен ми го смени, каза ми къде е и вторият пак го търсих достатъчно време :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

От дясната страна, отстрани-отзад :), маха се кутията на въздушния филтър и още няколко неща. Но те разбирам, първия път Милен ми го смени, каза ми къде е и вторият пак го търсих достатъчно време :)

 

 

http://img137.imageshack.us/img137/4835/99419595.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че търсачката щеше да ти помогне повече, и по-бързо... ЦЪК...представи си го почти под кутията на възд. филтър и почти над носача....почти.... /ако е външен разбира се/

Редактирано от Dell
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 6 месеца ...

На 60 000 км, а този в резервоара на 125 000 км.

Някой колега сменял ли е филтър в резервоара вече? Необходимост или е глезене на любимото :mitsu-smiley: ? Ако има линк с повече инфо, не бих се отказала да попрочета нещо. Километрите с родното качествено гориво си се въртят бързичко, чак се стряскам за 2 години и 3 месеца колко са станали вече :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Ами предполагам, трябва да разкачиш резервоара отдолу, през отвора под седалката мисля, че доста трудно може да се извади. Аз не можах да отвия фланеца на помпата (или каквото е там) и се отказах тогава. До колкото знам този филтър е от някакви метални мрежи.

Някой може ли да даде ориентировъчна цена на филтъра, този който е до помпата за високо нялягане (от картинката) ?

Редактирано от vladimirov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...