Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Здравейте колеги..... Аз отново си купих още едно


Препоръчано мнение

:mitsu-smiley: Здравейте на всички стари колеги които ме познават и нови с които ще се запознаем:)

 

Естествено не успях да се сдържа да се похваля с още един любимец в гаража от породата :mitsu-smiley: Паджеро V6. :icon_thumbup: В момента е в бокса за обслужване а след това заминава директно в гората :icon_rock:

 

Може би и тука е мястото да кажа че му търся в момента гуми тип таралежки и ако някои знае някъде да се продават да казва :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Айде бе, Любо, къде се загуби бе, човек!

Честит нов дзвер!

Благодаря Роско :icon_rock:

 

Никога не съм ви напускал ,просто живота ме грабна и не ми остава никакво време :icon_crying: Дори Ванката ми каза за срещата на Пампорово и сега обмислям как да съчетая един лов с една приятна среща :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ееееееееее, ти направо 3 в 1 ще вкараш - Лов, среща и разтъркване на кокалите на Паджерото! Ха дано успееш!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ееееееееее, ти направо 3 в 1 ще вкараш - Лов, среща и разтъркване на кокалите на Паджерото! Ха дано успееш!

Дано!!! Много ще се радвам да ви видя всички :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

Тая тема как съм я пропуснал :) Честито ти нова джипка, със здраве да си я караш. Пусни някоя снимка като я направиш (не разбрах само дали ще сменяш окачването за оф-роуд) ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито със здраве да си го караш :icon_thumbup:

Колега твойто на газ ли е , я сподели повечко за него , разход ,подръжка , какво се чупи , какво да се гледа. Че и аз искам да зимам такова само че с десен волан за риба и да е дълга база . Решил съм да му изхвърля задните седалки и да го направя на кемперче едно легло и някоа и друга екстичка за одобсто , че се ми протичат палатките :icon_crying:

Редактирано от dimy
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Честито със здраве да си го караш :icon_thumbup:

Колега твойто на газ ли е , я сподели повечко за него , разход ,подръжка , какво се чупи , какво да се гледа. Че и аз искам да зимам такова само че с десен волан за риба и да е дълга база . Решил съм да му изхвърля задните седалки и да го направя на кемперче едно легло и някоа и друга екстичка за удобсто , че се ми протичат палатките :icon_crying:

Колега, бих искал да ти дам един приятелски съвет. Чудесно е че си решил да си купуваш Паджеро, но защо с десен волан? Рисковете да се кара кола с десен волан са много повече от икономията от няколко хиляди лева, освен това после остава вечно твое, няма продаване.

Виж ТУК продават един добър екземпляр за 8000 лв.

Редактирано от Mitsubishi
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз не харесвам ляв волан , но ако става дума да се кара само в гората за офроуд волана няма значение , но ако ще си я караш всеки ден , ще си опасен не само за себе си , но и за останалите участници в движението. :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ми ще се кара основно по гората почивните дни , а и ми трябва евтин да не ми пука за него , както се казва за 4 бона ако се счупи нещо може да си взема още един за части и ми идва на парите на ляв :icon_naughty: :icon_n_jockey:

Редактирано от dimy
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ми ще се кара основно по гората почивните дни , а и ми трябва евтин да не ми пука за него , както се казва за 4 бона ако се счупи нещо може да си взема още един за части и ми идва на парите на ляв :icon_naughty: :icon_n_jockey:

Тогава няма какво да го мислиш , взимай с ляв волан , качвай го в гората и да пуснеш снимки :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...