Премини към съдържание

Magic Cup Mitsubishi


valboss

Препоръчано мнение

  • Отговори 292
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Публикувани изображения

1.sirko - 2 бр.

2.GATO 084 - 2 бр.

3.somalietsa - 1 бр.

4.gepito-v - 1 бр.

5.Spiritmaster - 2 бр.

6.de4i - 1 бр.

7.mitsubishi 3000 gt - 1 бр.

8.Big Boss - 2 бр.

9.joreto - 1 бр.

10.todormitew - 2 бр.

11.Dell - 1 бр.

12.Modrus - 2 бр.

13.Mitsubishi - 2 бр.

14.gosho - 3 бр.

15.veskobsl - 4 бр.

16.наката - 1 бр.

17.jolly_roger - 2 бр.

18.mali - 2 бр.

19.charislav - 1 бр.

20.tmintov - 2 бр.

21.bobana75 - 2 бр.

22.Петър Атанасчев - 2 бр.

23.DANI MG - 1 бр.

24.ivaylo iliev - 1 бр.

25.echik - 2 бр.

26.tmintov - 2 бр.

27.Атанас - 2 бр.

28.dzver666 - 2 бр.

29.neno_dim - 1 бр.

-----------------

Общо - 50 бр. :icon_n_king:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

аз съм собственика на споменатия сайт в тази тема www.podarac.com

и една от дейностите ни е именно изработка на магически и обикновени чаши.

Забелязох трафик към нашия сайт от тук и след като подробно прочетох цялата тема до момента.

Готов съм да изработя тези чаши на възможно най-ниската цена която можем да предложим, а именно без ограничение на количеството 12лв на бройка

при поръчка на 100броя ви гарантирам и цена от 10лв.

 

Ще се радваме да ви бъдем полезни.

Редактирано от daniel65
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хм...ако ще са точно като тези от темата ми се струва приемливо... А и подозирам, че при това положение броят на чашите ще се увеличи сериозно. Аз например, ако се запази тази оферта ще искам още една.

Редактирано от Dell
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

аз съм собственика на споменатия сайт в тази тема www.podarac.com

и една от дейностите ни е именно изработка на магически и обикновени чаши.

Забелязох трафик към нашия сайт от тук и след като подробно прочетох цялата тема до момента.

Готов съм да изработя тези чаши на възможно най-ниската цена която можем да предложим, а именно без ограничение на количеството 12лв на бройка

при поръчка на 100броя ви гарантирам и цена от 10лв.

 

Ще се радваме да ви бъдем полезни.

Доста се колебаех, но при проявено такова внимание от Ваша страна и с тази сериозна оферта - 2 бр за мен

Редактирано от tmintov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Лесно. Вальо пуска една банкова сметка, превеждаме ги предварително, след което като ги получим - по куриер.....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте..........възможно най-ниската цена която можем да предложим, а именно без ограничение на количеството 12лв на бройка

 

В такъв случай искам две! :clapping2:

Редактирано от gepito-v
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

 

само държа да отбележа, че цената която даваме е без куриерската услуга.

В случей, че изберете нас за изработката им ще можете да си ги получите директно от нашите офиси в София и Стара Загора или да бъдат изпратени по куриер, което ще оскъпи 6-10лв за пратка

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ок . Аз бих желал да си ги взема директо от офиса ви в Стара Загора :) А и после за дома Българка ще е много по лесно ако изберем вас

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

 

само държа да отбележа, че цената която даваме е без куриерската услуга.

В случей, че изберете нас за изработката им ще можете да си ги получите директно от нашите офиси в София и Стара Загора или да бъдат изпратени по куриер, което ще оскъпи 6-10лв за пратка

Радвам се, че въпреки че не сме се свързвали с вас - вие сте ни потърсили.

Хубаво е, щом сте намерили тази тема - да се свържете с организатора, тоест с мен.

Определено бих се радвал да се чуем - тел. ми е 088 626 38 13. Хубаво е да обсъдим мнения, за да сравня това, което ни предлагате - с предложението което имам от конкурентната ви фирма.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За новата оферта и мен бройте с две чаши цената е доста приемлива :mitsu-smiley: :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Проведох няколко разговора с човека, който изработи прототипа на чашата. Увери ме, че разликата между цените е заради самата чаша - като първоначално вложен материал. Явява се от произхода и - Британски или Китайски. Изтъкна ми и други аргументи/включително тежина и качество на порцелана/, които не бих могъл да коментирам - защото не съм специалист.

Мога само да кажа, че още когато отворих темата, somalietsa се свърза с представител на podarac.com като цените им са обявени в темата. Факт е и че собственика се появи едва след като потенциалните поръчки за чаши станаха 50.

Аз, като първоначално дал идеята за лого в/у "магическа" чаша, първо видях продукта и чак тогава го предложих.

Но при така стеклите се обстоятелства, докато не видя готов продукт и от фирмата на daniel65 не бих се заангажирал със събиране на пари и поръчка.

Засега това е моят коментар.

.............

Впрочем, очаквам включване и от фирмата която изготви прототипа. Тя също наблюдава тази тема...

А после оставям на вас, колеги, да прецените къде да поръчате.

Редактирано от valboss
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Вальо, чашата е за мен! :)

Нели си има чаша с Прасчо, която аз съм и я подарил и не би я заменила за мицу-чаша... :)

А и в къщи аз съм фен на мицубиши, Нели е фенка на феновете на мицубиши! :)

Редактирано от DANI MG
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Поради изложените по-горе от Вальо съображения и поради това,че намесата на daniel65 в темата ми се струва(меко казано)некоректна,предлагам да остане първоначалната оферта.

Съжалявам,че допринесох за тази каша и Ви се извинявам за това!

Разликата между 14 и 12лв. нее толкова голяма и не мисля,че ще е проблем за някой.Поне ще знаеме за какво плашаме и качеството е гарантирано.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Защо да е некоректна намесата?!?

Човекът предлага вариант.

Нека се определим какво количество ще поръчаме и ще сравним цени и качество преди да вземем решение.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Защо да е некоректна намесата?!?

Човекът предлага вариант.

Нека се определим какво количество ще поръчаме и ще сравним цени и качество преди да вземем решение.

Защото някой е положил труд,губил е време,създал е някаква организация,събрали сме определени бройки и изведнъж...

Най-малкото от уважение към този човек ми се струва некоректно.Така мисля аз.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, членове на ФЕНКЛУБ МИТСУБИШИ! Аз ви предложих този вариант с магическата чаша. Виждам, че има и други кандидати, затова ще ви кажа едно. Става дума за качество. Аз ви предлагам английски чаши, а конкурентите, ако мога да ги нарека така - китайски. Разликата в качеството е голяма - да не ви приказвам за съдържание на кварцов пясък и т. н. И това е само за самите чаши. А самото покритие? Преценете сами - на тяхната снимка чашата реагира отгоре, а не както е нормално - отдолу. Просто е правено на Фотошоп. Когато купувате части за колите си, слагате ли най-евтините, които намерите, или...

Няма да продължавам! Няма да се поддавам на дъмпинг, защото качеството при него не се отчита. Вие решете качество или цена (и то без голяма разлика). Писна ми някой да се добере до някакви цени и да даде 10 ст. надолу. Просто си представете, че сте космонавти и точно преди да излетите, някой ви казва, че ракетата ви е направена с най-евтините материали на пазара. Ще излетите ли?

А на daniel65 (така ли беше?) ще му кажа - нали разбираш за какво приказвам??

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Споко колеги.

Не си заслужава заради някакви чаши да си развалим вечерта.

Виждам, че BOGRY, който направи първата "магическа" чаша :mitsu-smiley: се е регистрирал и вече пише в темата. Да го изчакаме и да решим.

Всеки може да си направи сметката и да реши какво иска.

Аз за себе си вече съм направил избора.

...............

Даже вече е и публикувал...

Редактирано от valboss
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

 

съжелявам ако по някакъв начин съм се намесил некоректно, но го направих поради факта, че самия организатор спомена ако някой намери по-ниска цена да го сподели.

Реших, че мога да бъда полезен.

Да нашите чаши са китайски и ние не го крием.

Утре ще имаме мостра както на обикновенна чаша така и на магическа чаша.

сами ще можета да видите качеството което ние можем да осигурим и сами да си прецените.

 

Въпросната фирма която произвежда английски чаши на нас ние добре позната и ДА тя произвежда качествени чаши.

Единствения минус при нашите чаши и англииските е, че не е препоръчително нашите(китайските) да се поставят в съдомиялна, като разбира се това за едни може да е голям минус, а за други незначителен.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз само...малко се обърках....сега: фирмата преди продаваше английски чаши, а сега ги произвежда ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...