Премини към съдържание

Лява врата и греда


skaliente

Препоръчано мнение

Здравейте , имах много неприятен инцидент, един пиян ме удари и от лявата врата и греда нищо не става. Намерих врата и греда за 130лв. Моля кажете ми какво мислите за цената, добре ли е ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз същия проблем имах но със една шофюрка караща на заден в насрещното но да ти кажа честно сам си я оправих с един приятел а колкото до вратата може да се оправи стига да не ти е засегнато тръбното подсилване.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз същия проблем имах но със една шофюрка караща на заден в насрещното но да ти кажа честно сам си я оправих с един приятел а колкото до вратата може да се оправи стига да не ти е засегнато тръбното подсилване.

Тръбите са счупени :(

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Консултирай се с автотенекеджия първо. Цената е о.к. , но "травмата" е съмнителна.

Консултирал съм се :) нещо не те разбрах ???

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Консултирал съм се :) нещо не те разбрах ???

Според мен иска да каже, че може да не ти пасне вратата точно.....щом и по гредата има поражения......Но има добри майстори които биха я изпънали и да напаснат вратата така, че да не личи........Но трябва да си сигурен в майстора.......А за цената мисля че е перфектна, дори за необорудвана врата.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Според мен иска да каже, че може да не ти пасне вратата точно.....щом и по гредата има поражения......Но има добри майстори които биха я изпънали и да напаснат вратата така, че да не личи........Но трябва да си сигурен в майстора.......А за цената мисля че е перфектна, дори за необорудвана врата.

Ами нали за това взимам и греда, старата ще се отреже и така. Не знам, разчитам на майстора, дано да стане.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

Не се тревожи колега! Ако майстора е добър, след време ще се чудиш къде беше удара, от едната или от другата страна :) А за цената мисля че е супер. Аз имам лансър и ми се случи нещо пободно, та за две врати не оборудвани ръсих 500 лв. и колонка 150. Лошо беше преди 2 години с частите и цените.

Редактирано от trreck
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Вече всичко е ОК :) сега една боя и аз съм човека :D Благодаря на всички :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...