Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Всичко за Mitsubishi Lancer


BAlexandrov

Препоръчано мнение

В целия сайт има много ресурси, но това е пътеводителя за хората,

които се интересуват и искат да притежават Lancer Evo, или които вече го притежават да знаят какво притежават :good: - историята, как работят основните системи, кои са съперниците му, фирми за тунинг и поддръжка, клубове, постижения и т.н.

http://www.lancer-evo.net/community/dload....ile&file_id=133

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ох, а който се интересува и притежава Лансер, ама не Ево и също иска да си прочете нещичко, какво да прави?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

ууууууааауууу! :icon_clap:

точно това ми се четеше.. дано не ми се налага да го ползвам! Въпреки че щях да си спестя чуденето над тайните на свалянето на кората на вратата и устройствата, които се крият зад нея, което чудене проведох на -4 градусар заедно с половината съседи наскоро :icon_blush: Тука има картинки :) Благодаря!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 месеца ...

А :help: бе хора тези схеми дето ги има на тоя сайт стават ли за Mitsubishi Lancer glxi модел от 89 година???!!!

СПЕШНО Е!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 седмици ...
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

http://www.mitsubishicars.com/lancerevolution/index.html - ето ви малко Лансари

Здавейте Лансари :icon_thumbup: Току що се регистрирах и веднага искам да пиша. Купих си Лансар 1.6 16клапана 113 к. с. модел GLX I 93 год.Оказа се че много рядко се продават с такъв мотор ,повечето са с мотор 1.3. Ако може някой да предостави повече инфо за колата за мотора и възможни подобрения. Аз само мога да и се радвам и карам :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

...подобренията не са кой знае какви- предимно от естетическа гледна точка... но иначе е страхотна колица...

радвай й се и я пази и тя никога няма да те остави на пътя...

... ааа и добре дошъл във единствения форум в България за японски "самолети"...;)) наявам се, че ще си помагаме взаимно- колега:))

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами хайде помагайте!!! Интересуват ме: колко нютон/метра е мотора ,с хидр. клапани ли е? регулировъчни данни, разход на гориво ,ускорение,килограми и др.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хора, новия лансер, дето го продават в Балкан Стар какво производство е?

Интересува ме, дали някой европеец не е пипал по него. Или си идва готов от Япония?

Брата на булката си е намислил да купува кола. Разубедих го да бяга от пежа, рена и т.н., дадох му да покара малко нисата, която е нисък клас, но го впечатли много повече от служебната му лагуна. И го насочих към оригинална японска кола. Нисан не му препоръчвам, щото за неговите възможности трябва да си купи алмера 2, или сузуки. Най-добрия вариант за тия пари е лансера. Онзи ден е покарал малко колт в представителството на Балкан Стар, но е останал разочарован. Но като съгледал лансера и му паднали очите. Пробвал го само на седене, не му дали да го покара. Утре ще донесе да разгледаме офертите.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Кажи му да не се притеснява - до последното винтче е японска. Накарай го да прочете тази тема:

 

http://www.mitsubishibg.com/forum/index.ph...topic=1678&st=0 :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...