Премини към съдържание

Нови номера


Препоръчано мнение

Днес сутринта се опитах да мина през КАТ за смяна на талона...............тръгнах в 6:50 часа сутринта, така че да бъда един от първите на каналите и да мина по бързо.....да, ама неее :mad: оформих си документите, редим се на колоната ( бях втора кола,) отвориха канала и влезнахме двете коли..............дотук добре, чаках малко отпреде пича да се оправи и дойде моя ред .......онзи вика отвори капака, вдигнах го, гледа ,гледа......до тук пак добре , вика дай я на барабаните..............викам си всичко ще е наред.........да, ама неее............ :icon_censored: щото кат я запалих и тя понеже със спортно гърне и изръмжа в повечко.............оня вика:..........." с това гърне няма да минеш...." :icon_n_furious: викам що??? "щото било шумно а имало не знам си кви директиви и моето не отговаряло на това.......... :bang: Иии................сега трябва да го мисля......вече съм се сетил ,но засега няма да споделям че първо трябва да се експериментира и след това ще видя дали да ви "светкам" по тоз въпрос...... :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На тези гърнета се слагат накрайници отзад за намаляване на звука, когато искаш. Трябва да намериш от някой който има и да пасне на твоето.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз предпочитам колата ми да е колкото се може по-тиха и ако може съвсем да не се чува :icon_angel:

 

Ама като бях 15-20 г по-млад и аз се обръщах след бръмчащите "спортно" коли. Ех младост, младост.... :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На тези гърнета се слагат накрайници отзад за намаляване на звука, когато искаш. Трябва да намериш от някой който има и да пасне на твоето.

Ти виждал ли си го моето отвътре ..........виждал си само никелирания накрайник отзад....

 

Аз предпочитам колата ми да е колкото се може по-тиха и ако може съвсем да не се чува :icon_angel:

 

Ама като бях 15-20 г по-млад и аз се обръщах след бръмчащите "спортно" коли. Ех младост, младост.... :)

Бе то и аз предппочитам да е тиха ,нооо..........така съм я взел сега.......... :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

...щото кат я запалих и тя понеже със спортно гърне и изръмжа в повечко.............оня вика:..........." с това гърне няма да минеш...." :icon_n_furious: викам що??? "щото било шумно а имало не знам си кви директиви и моето не отговаряло на това......
:mitsu-smiley: Аз когато си регистрирах колата минах на канала за 1 минута. Прозорците едвам издържаха на звука, който идваше от моите "грънци". Точно тогава ми се бе сдухала меката връзка(акордеона) но вечерта нямаше къде да я сменя а на следващият ден беше последния срок за регистрация. Такъв срам брахме с човека, който ме прекара, че просто нямам думи...ама за 30 лева отгоре той чуваше само мъркане от гърнетата :icon_confused: . :mitsu-smiley:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Ние днес минахме през КАТ за новите номера.....бяхме там към 07:10, но процедурата ни отне около 3 часа! Иначе всичко мина парфе :), само дето с баща ми едва се разделихме със старите ни номера, които бяха- С 0900 СТ..... :icon_rock: ....Абе сантиментална работа, ама нали табелките не карат колата. :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Днес сутринта се опитах да мина през КАТ за смяна на талона...............тръгнах в 6:50 часа сутринта, така че да бъда един от първите на каналите и да мина по бързо.....да, ама неее :mad: оформих си документите, редим се на колоната ( бях втора кола,) отвориха канала и влезнахме двете коли..............дотук добре, чаках малко отпреде пича да се оправи и дойде моя ред .......онзи вика отвори капака, вдигнах го, гледа ,гледа......до тук пак добре , вика дай я на барабаните..............викам си всичко ще е наред.........да, ама неее............ :icon_censored: щото кат я запалих и тя понеже със спортно гърне и изръмжа в повечко.............оня вика:..........." с това гърне няма да минеш...." :icon_n_furious: викам що??? "щото било шумно а имало не знам си кви директиви и моето не отговаряло на това.......... :bang: Иии................сега трябва да го мисля......вече съм се сетил ,но засега няма да споделям че първо трябва да се експериментира и след това ще видя дали да ви "светкам" по тоз въпрос...... :D

Ако имаш проблем със светлини,спирачки,лош външен вид и т.н,както казва jolli трябва някой да те прекара!Когато аз вкарвах коли от Германия съм ползвал услугите на така наречения Ванката!Много от вас сигурно са го виждали там около каналите,но не знаят,че той с това се занимава! 20-30лв. оправят всяка неизправност по вашият автомобил.Разбира се когато си прекарвах :mitsu-smiley: Koltчето не съм му звънял защото просто :mitsu-smiley: няма неизправности! :icon_rock: :icon_thumbup:.Ако на някой обаче му се наложи мога да го свържа с човека чудо!И после-Корупцията била лошо нещо! :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...