Премини към съдържание

Код за радиото на Pinin


Препоръчано мнение

:mitsu-smiley: Здравейте колеги, с молба за помощ :icon_crying: , наскоро ми падна аумулатора и се наложи да го сваля от колата за ден два, след това го сложих зареден и всичко е ок , но радиото неработи повече. Знам че ми трябва код който нямам и сега малко кофти, дали знае някой как и от каде може да си го взема този радио код? Да отбележа че нямам сервизна книжка и никаде не е написан този код по документите дето имам. :mitsu-smiley: Много благодаря ;)

:icon_thumbup: :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Здравейте колеги, с молба за помощ :icon_crying: , наскоро ми падна аумулатора и се наложи да го сваля от колата за ден два, след това го сложих зареден и всичко е ок , но радиото неработи повече. Знам че ми трябва код който нямам и сега малко кофти, дали знае някой как и от каде може да си го взема този радио код? Да отбележа че нямам сервизна книжка и никаде не е написан този код по документите дето имам. :mitsu-smiley: Много благодаря ;)

:icon_thumbup: :mitsu-smiley:

Радиото има ли собствен дисплей? Мисля, че ще мога да ти помогна, но ще трябва да ми изпратиш радиото, за да му прочета кода. Звънни ми да се разберем ако нямаш друга алтернатива - 0887539999, Слави

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Здравейте колеги, с молба за помощ :icon_crying: , наскоро ми падна аумулатора и се наложи да го сваля от колата за ден два, след това го сложих зареден и всичко е ок , но радиото неработи повече. Знам че ми трябва код който нямам и сега малко кофти, дали знае някой как и от каде може да си го взема този радио код? Да отбележа че нямам сервизна книжка и никаде не е написан този код по документите дето имам. :mitsu-smiley: Много благодаря ;)

:icon_thumbup: :mitsu-smiley:

 

Сигурен ли си, че проблема е в кода, защото при мен след подобно упражниние изгоря дисплея и се наложи да го сменям. Всъщност "изгорял дисплей" може би не е най-точния израз, но опитай се да отговориш на някои по-конкретни въпроси:

 

1. Като включиш радиото какво прави?

2. Часовник, температура ... работи ли?

3. Изобщо има ли захранване до дисплея?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: И аз съм имал такъв проблем. При мен обаче някой се беше сетил да напише кода върху самото радио. Ако имаш възможност свали си радиото и го огледай хубаво отвсякъде за кода. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...
Радиото има ли собствен дисплей? Мисля, че ще мога да ти помогна, но ще трябва да ми изпратиш радиото, за да му прочета кода. Звънни ми да се разберем ако нямаш друга алтернатива - 0887539999, Слави

 

 

Мерси колега, но всичко си е било на мястото, просто баща ми не е знаел как да си го пусне :icon_hmm: , сега каза че всичко си работи, сорри за фалшивата тревога :mitsu-smiley: :icon_thumbup: , но пък друго интересно се е случило :

Колата е от англия с десен волан и в мили , а след смяната на акумулатора дисплея за разхода и другите глезотий започнал да показва в километри :icon_dance: , което е доста странно. Да сте срещали подобно чудо? :)))

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Какви други длезотии.....Само централния дисплей ти е минал в километри, няма какво друго. Той си има меню, и се настройва както ти е кеф. Може и на кола с ляв волан да се направи в мили. Само че как става много не го помня, трябва да се провери в сервизното ръководство.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Какви други длезотии.....Само централния дисплей ти е минал в километри, няма какво друго. Той си има меню, и се настройва както ти е кеф. Може и на кола с ляв волан да се направи в мили. Само че как става много не го помня, трябва да се провери в сервизното ръководство.

 

Е да само централния панел, :mitsu-smiley: , километрите, разхода на гориво, и количеството бензин, тази кола само това има, но не съм сигурен какво може да се настройва, друго интересно явление беше когато пътувах през европа часовника постоянно си променяше часа сам, най-вероятно е искал сам да се свери :) хаха, но нали знаете на неук човек всичко му е странно. :icon_thumbup: :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...
На дисплея има един символ СТ, трябва да се изключи тази функция и ще спре да се сверява.

 

:mitsu-smiley: Супер, благодаря ти колега за полезната информация. :icon_thumbup: :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 години ...

Имам нужда от помощ!!

Понеже ми се наложи да си махна акомулатора и след това радиото ми поиска код който не знаех опитах 3 пъти и сега ми пише OFF (off) моля за помощ кой знае да ми помогне

БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО

serial no 99А24717

MODEL NO MR472955

VIN JA3AY26CXYU012640

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...