Премини към съдържание

Разпред. вал за Лансер


Препоръчано мнение

Здравейте,

интересува ме от къде да си купя разпределителен вал за Лансер с по - големи фази на газоразпределение от нормалните? Става въпрос за двигател 1600 куб. познатия 4G92 - 113 к.с.

Интересува ме също градусите на нормален вал. Обмислям проект за Х2. Някой постигал ли е нещо с този двигател?

Благодаря !

Редактирано от TITAN RACING
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 4 седмици ...

Искренно се надявах някой да помогне по моя въпрос, защото от това зависи целия проект.

Благодаря.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Това DOHC или SOHC двигател е? Ако е SOHC, то тогава не мога да ти помогна.

 

Коя година е този двигател?

 

Снимки?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...
Двигатела е с един вал и 16 клапана 1993 г

Здравей колега,пълна техническа информация и ремонти има тук във форума раздел Колт.

Поздрави за проекта,аз също работя по проект на 1600 кубика,но двигатела е 4G61 два разпределителни вала и съм очарован от резултатите.Тествах го в дисциплина Автокрос-бъги-двигатела почти стандартен с мега скуирт.Продължавам да работя върху него като същевременно ще подготвям и 2000 турбо версия.

Относно валове и други перфонмас части мога да те насоча ким цецо от Русе,кара пистамаз съм пазарувал от него валове на Кат Кам и съм много доволен.Ако може да сме си полезни с нещо за в бъдеше аз съм насреща със скромните си познания.

Дано съм бил полезен.

Поздрави

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Е добре де, дай малко повече инфо за двигател, олекотяване, коне, кутия, диференциал и килограми, Ако искаш може на лични.

Благодаря

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...