Премини към съдържание

Чип за Colt Czc


Katala

Препоръчано мнение

Имам едно въпросче! Искам да накарам Колтчето ми да тръгне повече. Между 90 и 130 си е цяла мъка при ускорението. Чак обмислям вариант да го продам. 1.5 е, 16 V, бензинка и ръчка. И искам да знам има ли начин да тръгне повече с чип примерно и струва ли си?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не не е турбо. А някакви възможности според теб има ли за да се понапомпи :icon_hmm:

Редактирано от Katala
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не не е турбо. А някакви възможности според теб има ли за да се понапомпи :icon_hmm:

 

Мисля, че смяна на цялата генерация е единственият начин.

Това ще вдигне към 10к.с., но си е доста скъпо начинание...

Виждам, че си публикувал обява вече.

Това си е доста специфичен модел и трудно (да не кажа невъзможно) ще намериш купувач за него.

За цената, която си публикувал говоря :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Опитвам ако не стане не стане, за сега ми е идея. В Балкан стар ми предлагат замяна но още го обмислям и това. И реших да пиша и тук.. и не съм в мъжки род :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Опитвам ако не стане не стане, за сега ми е идея. В Балкан стар ми предлагат замяна но още го обмислям и това. И реших да пиша и тук.. и не съм в мъжки род :)

 

Съжалявам за "рода" :)

Предположих в интерес на истината, че е така (все пак това си е дамски автомобил), но знае ли човек, в наше време... ;)

Ако БС ти оценяват автомобила на повече от 15000лв. го сменяй без да се замислиш!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Роска, този автомобил му монтират 1.5 турбо мотора (150к.с.) и тогаваааа нека да е дамски :) 0-100 7.4 :)

Редактирано от Emil Dimitrov
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Емо го каза ;) никак не е ефтино но с турбото става изрод :) А ако все пак искаш да те свържа с един пич за чип (дори и за инфо за цена) драсни на лична или Скайп :) сервизчето му се намира в нашия блок :)

 

П.П. Ако обаче колата ти е гаранционна ще остане без гаранция! Иначе, някой беше казал, че в Балканстар чипа струва над 2000 лв.

Редактирано от kr0tal
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ми за тая цена/28000/ както бях писал преди 3 седмици имаше/или все още има/ промоция на rallyart във варна /150кс,1.5 16V,турбо,двигател сглобен в япония/-пробвах го лично и ми станаха очите като на жабока Боко :drag: .Тъй,че ако можеш заменяй.Цените стават,както викахме едно време "като на запад"-щом колата излезе от магазина,автоматично и пада цената с 30%,а след година с 50%.Тъй,че мисли бързо-догодина ще стане още по зле.

Редактирано от Dragon3
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Това с гаранцията е кофти. Това ще рече, че още година не мога да го пипам. И аз за чипче си мислех, макар че като чета из нета казват, че няма да ми дигне повече от 10 кончета.Аз се надъхах и да го боядисам бяло и да го затъмня. До колкото знам и разгледах и в интернет бял колт няма :) Ще разпитам сряда дали ще ми отпадне гаранцията ако сменя двигателя или ако я чипосам и ще видим какво ще кажат. А за замянат ми дават на момента 24 000лв. и ми приспадат още 1 000 ако взема Лансер. Ама това си е първата моя кола и нещо ми е на сърце.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Смяна на мотор? :) Колежке, карай това бижу и му се радвай. Лятото, сваляш тавана и косите да се веят. Не влизай в тия филми :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...