Премини към съдържание

Смяна на волан .


Препоръчано мнение

Здравеите колеги

Реших да си купя Галант от Англия, спрял сам се на VR4, или спортната версия, там са доста по евтини, а и няма да плащам акциза. Мисълта ми е някои сменявал ли е волан досега, и има ли нещо по-специфично.

Благодаря предварително

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравеите колеги

Реших да си купя Галант от Англия, спрял сам се на VR4, или спортната версия, там са доста по евтини, а и няма да плащам акциза. Мисълта ми е някои сменявал ли е волан досега, и има ли нещо по-специфично.

Благодаря предварително

Всичко при този Галант, е по специфично...Филмът е голям... :yes3:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако питаш за спортен волан, то адаптор за 95-99 Еклипс става, но защо искаш да нямаш въздушна възглавница не знам

 

Ето как беше Галанта в началото

 

http://i232.photobucket.com/albums/ee291/okm12346/HPIM0110.jpg

 

А сега с волан от 99 Еклипс

 

http://i232.photobucket.com/albums/ee291/okm12346/HPIM0563.jpg

Редактирано от ico4g64
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако питаш за спортен волан, то адаптор за 95-99 Еклипс става, но защо искаш да нямаш въздушна възглавница не знам

 

Ето как беше Галанта в началото

 

 

 

А сега с волан от 99 Еклипс

 

]

Е те това е най лесната смяна на волан, ама колегата говори за смяна на десен волан, с ляв... :lol:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако питаш за спортен волан, то адаптор за 95-99 Еклипс става, но защо искаш да нямаш въздушна възглавница не знам

Колега, не си разбрал въпроса. Човека иска да докара Галант от Англия с десен волан и пита дали ще може да се премести волана от лявата страна.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Всичко при този Галант, е по специфично...Филмът е голям... :yes3:

Е колко да е голям този филм, някои пробвал ли е да смени, не може да няма някой с опит . Така и така съм решил да взимам един и ще пробвам, ако не стане ще го режа на части, естествено не лично ще се доверя на някои набеден майстор.

Редактирано от mario64
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Е колко да е голям този филм, някои пробвал ли е да смени, не може да няма някой с опит . Така и така съм решил да взимам един и ще пробвам, ако не стане ще го режа на части, естествено не лично ще се доверя на някои набеден майстор.

На първо време, си оправи малко правописа... :)

После, ако сериозно си решил да гледаш филма, можеш да дойдеш при мен, да видиш за какво иде реч...

В момента се занимавам точно с такъв филм, само че не е VR4 ... :D

А при VR4 , ще е малко по сложно, заради кардана за задните колела...

Проблема е , че на европейските изпълнения, моста е различен и няма тунел за кардана...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Проблема при VR4. е че цялата ел. инсталация се прави на ново......на ръка.....Е там каква веселба е :icon_blush:
Е ти за какво си ?.. :P

Нали трябва да се повеселяваш , от време на време... :lol:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...