Премини към съдържание

Части за колт


Препоръчано мнение

Колеги , незнам дали в този раздел на форума е мястото на тази тема , но търсих подобна и след като никъде не открих реших да пиша тук , защото мисля че тук са най-компетентните хора за модела на колата ми (ако съм збъркал моля да ме извините). Става въпрос за следното - понеже в момента съм извън страната и ще се прибирам чак Септември , а като се прибирам смятам да стягам :mitsu-smiley: -то си , та въпроса ми към вас е свързан с цените (или поне ориентировъчни такива) на някои части които искам да сменя като се прибера! Частите са следните:

1. Жила за ръчна спирачка (като Колта ми е с дискови спирачки отзад ако това има значение де)

2. Спирачни системи за отпред

3. Предни накладки

4. Синхронизатори за скоростната кутия

Ако някои може да ми помогне по тая тема ще съм му безкрайно благодарен , защото искам да сравня цените тук и в БГ и да реша откъде да ги купя! И СЕ ИЗВИНЯВАМ НА ВСИЧКИ ОЩЕ ВЕДНЪЖ АКО НЕ Е МЯСТОТО НА ТЕМАТА В ТОЗИ РАЗДЕЛ!!!

 

 

П.П: Става въпрос само за цени на нови\неупотребявани части!!! :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега, ще улесниш всички които искат да ти помогнат ако публикуваш номера на рамата. :mitsu-smiley:
Пък и ако каже какво има в предвид под спирачни системи отпред, ще ни улесни още повече..

Защото спирачните системи, включват доста компоненти...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Той колегата е от Пловдив, така че направо да я кара при Милен или при бай Марин и да я преведат в кондиция ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега, ще улесниш всички които искат да ти помогнат ако публикуваш номера на рамата. :mitsu-smiley:

Еми щях да я кажа но няма как!!! Защото аз съм в Австрия , а колата е в гаража ми в България :) ,а номера не го знам наизуст :icon_crying: !!! А за двамата от Пловдив можеш ли да ми дадеш инфо как да се свържа с тях , като се прибера??? Благодаря предварително!!! :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами и двамата са активни във форума. Пиши им на лични, или виж за телефони в профилите им Mario64 и Milen_Z.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Колеги,имах един лек инцидент, тоест аверката ми подбра един стълб и ми намля дясната част на колата. Търсих кажи из цяла БГ части, но все нови ми предлагат на безбожни цени. Преден капак,броня,фар-тези работи ги намерих втора употреба и то с доста зор, набарах едно мицубиши само че е 1.3, но стават. Други проблем е че рога ми е изкривен и се е набил около 3-4 см. Не можем го изпаним, майстора ми иска 1000 лв, а за стенд не знам каде има във Варна и на каква цена и дали си заслужава,направо ще се побаркам. ПОМАГАЙТЕ моля. Какво да правя, къде има стендове и на каква цена е?

Редактирано от golev
правописни грешки
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега за какъв колт точно става дума?
За ударен колт става дума колега... :D

Тъй че, ако знаеш къде има из Варна кар-бенч, където да вземат по евтино, казвай...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За ударен колт става дума колега... :D

Тъй че, ако знаеш къде има из Варна кар-бенч, където да вземат по евтино, казвай...

 

Не бе, за кое купе... Ако е за колт V веднага му давам една обява да кълве :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ето няколко обяви:

Обява 1

Обява 2

Обява 3

Обява 4

Звъни на телефоните и питай ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз части що годе намерих във Варна проблема ми е че рога ми се е набил доста на вътре,и сега диря каде ми я изпанат като се има предвид че цялата предница ми се осукала на една страна.Така че тарся нещо приемливо да ми я оправят не да ми одерат кожата ако е така за старо желязо ще я продам.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

По-меко? По-високо? Ще убиеш чара на колата и ще стане като лодка... Бях ходил на една обява за колт и беше със сменено окачване (жена го продаваше, много твърдо и возел). Като минах през една бабуна и все едно бях в жигули... Моето гърне не е одраскано даже, а карам и по черен път... Освен ако не си с някакво спортно и колата да е смъкната по ниско...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Предния собственик беше некакав германец изцяло беше оборудвана с какви ли не копчалаци ватре изхварлих ги само останаха многото кабелаци зад таблото,с преден тунинг и него свалих защото и аз като теб реших да мина по черно о го закачи и си свалих предната броня,Мно е ниска всичко което е по високо от 15 см го повличам не мога да се кача никаде за това искам малко да я повдигна трудно се паркира тука във Варна ако не се качиш някаде по бордюрите.Даи някакво предложение как да си повдигна малко.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Я дай снимка да я видим тая джапанка :) И вземи я докарай другата неделя на срещичката да я видим на живо :)

Що се отнася до вдигането, ако е със спортно окачване, единствения начин е да го смениш със стоково. Но това лесно ще се уреди, тъй като сигурно има готови колеги за трампа :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За сега няма как да стане вкарал сам я за ремонт споменах че ажерката ми я бласна и я дадох да я ремонтират 4ак след две семици ще е готова тогава ще може

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...