Премини към съдържание

Към "старите"майстори.


Препоръчано мнение

Как да удължа действието на смукача,на Лансер-88г. Двигател 4g15 - карбуратор. Колата се кара на газ. :-)

Редактирано от Pepper
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Старите майстори май вече са кът.

Повечето разцъкват с новия лансър.

И аз съм с 4g15 ама пълна инжекция и никога не съм карал на газ, така че едва ли мога да помогна.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,въпроса ми ако трябва да бъде по точен е, дали някой знае какъв тип е автоматичния смукач на горепосочения двигател.Дали е с бинарна пластина, дали е с термоампула,или нещо свързано с вакумрегулатора на дросела и може ли да се регулира времето му за изключване.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,въпроса ми ако трябва да бъде по точен е, дали някой знае какъв тип е автоматичния смукач на горепосочения двигател.Дали е с бинарна пластина, дали е с термоампула,или нещо свързано с вакумрегулатора на дросела и може ли да се регулира времето му за изключване.
По много стари спомени, мисля че е комбиниран ( и с биметална спирала и с охлаждаща течност от системата)...

Отстрани на карбуратора трябва да има едно капаче, с два извода за маркучи, и в тях да влиза вода от системата...

Тава капаче е хванато за карбуратора с 3 болтчета... Като ги разхлабиш, завърташ тялото с капачето на ляво или надясно и така се регулира действието на смукача...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...