Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Проблем с борд компютър


Препоръчано мнение

Има ли някой описание как се работи с борд компютъра. Опитвам се да регулирам часовника, но при всяко ново тръгване той не запомня зададеното време отпреди, а също и при зарежданена гориво не отчита нови километри. Как мога да ресетвам компютъра и дали може да се оправи? :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Хора моля помогнете ако някой знае как да си рестартирам компютъра или знае при кой да отида в района на Сливен :help:

Знаеме,но специалиста по компютри е в Пловдив,ако ти се ходи до там,доволен ша останеш... :)

Ето го твоя човек-Milen_Z

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Специално за километрите при мен се оправи когато заредих до горе.Часовника и на мен ми прави номерца с минутите,но като се наложи правя корекция. Гарантирам ,че не е от акумулатора,защото съм с нов.Днес ще ти дам размери на облегалкие ако някой не ме изпревари.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ето размерите на колчетата за облегалките-дебелина на пръчката 10мм. а разстоянието между двете е 140мм.Надявам се,че все ще се намери нещо.Иначе оригиналните са си удобни!Ако има нещо друго пиши.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Откриих, че не ми отчита и разхода и средна скорост не знаете ли някой майстор поне в Ямбол или Стара Загора? :icon_crying:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Може да се провбваш в някой от сервизите на Балкан Стар или Ита Сервиз в Ст.Загора, ама те ще искат да го подменят с нов или поне така ще кажат, иначе за майстор разбиращ от такива работи по тези географски ширини май няма. Ако имаш работа към Пловдив Милен може да го види (и да го управи);

 

Можеш ли да поясниш в какво точно се изразява прболема? Часовника мисля че имаше опция да се сверява от RDS-a на радиото, пък тук в BG никой май не им гласи часовниците. Някъде имаше тема как се управя такъв проблем.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега ти да не си си взел онзи сив Спейс Стар без халогенни фарове който мисля ,че беше на една автокъща до ДАП?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Има ли някой описание как се работи с борд компютъра. Опитвам се да регулирам часовника, но при всяко ново тръгване той не запомня зададеното време отпреди, а също и при зарежданена гориво не отчита нови километри. Как мога да ресетвам компютъра и дали може да се оправи? :icon_blush:

А с оригиналния касетофон ли си?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега ти да не си си взел онзи сив Спейс Стар без халогенни фарове който мисля ,че беше на една автокъща до ДАП?

Не от Стара Загора го взех ама пак е без халогени :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

И аз имам проблем с часовника. Със средния разход и оставащото гориво - не.

 

Доколкото схващам май проблема е че като пусна радио и часовника се сверява от радиостанциите а те обикновено подават неточен час:

РДС информация

 

Някой знае ли как да му забраня да се сверява от радиостанциите?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че е добре да си изтеглите това ръководство LINK. На стр. 4-23 има за часовника. Има и други интересни неща уверявам ви. Успех!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мисля, че е добре да си изтеглите това ръководство LINK. На стр. 4-23 има за часовника. Има и други интересни неща уверявам ви. Успех!

 

 

:icon_thumbup: това ми свърши работа

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 10 месеца ...

Мисля, че е добре да си изтеглите това ръководство LINK. На стр. 4-23 има за часовника. Има и други интересни неща уверявам ви. Успех!

:icon_thumbup: много благодаря за линка

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

за махане на автоматично сверяване на часовника по RDS : на изключено радио задържаш бутон 4 за около 5-6 сек. и включваш радиото от големия бутон за волюм и трябва да ти изчезне една функция която е за автом. сверяване.

Успех!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Моят комп изобщо не тръгва след като подмених акумулатора, водих я на майстори във Варна но те казъха че нищо не могат да направят без диск за навигацията но да намериш софтуер за Space Star се оказа 'мисията невъзможна".

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...