Премини към съдържание

Ратола?


Poli

Препоръчано мнение

Извинявам се но не намерих темата за Ратола.

Нещо съм много разочарован.

Имам една поръчка от преди двайсетина дни,и като им звънна самите те незнаят какво става,казват ми да звънна другата седмица не да си я взема ,а за да ми кажат дали могат да я доставят??? :mad:

Имам чувството че от както Иван напусна са гола вода.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Нямам идея къде е темата за Ратола, може би Big Boss ще каже къде е преместена евентуално или защо е изтрита, ако е такъв случая.

Колкото за Ратола, там си е пълна бъркотия. Докато чаках да установят, че записания ми час всъщност не съществува се наслушах на доста неадекватни разговори с клиенти. Не ми се раздухва обаче, да не излезе, че е лично отношение.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

От сутринта се опитвам да се свържа с отдел авточасти в ратола,и се ме прехвърлят и се чакам,единия път като погледнах слушалката отмерваше 12ста минута.

Свързах се преди малко,и ми казаха да звънна след малко защото имали работа и ми затвориха.

Нямам думи.

А между другото вчера писах до митсубиши Япония,за да поръчам една част за мойта(под претекст).

Сутринта имах отговор

-Представителя или дилъра на Мицубиши в България,е длъжен и ще ви достави желаната резервна част в рамките на 15 работни дни,без сначенйе какъв модел ви е автомобила след като носи макрката Mitsubishi.

 

Ако имате затрудненйя:

Охари Какимото

International Part Manager

+81-798-75-0215

 

 

Ако отношенйето на Ратола им продължи да бъде такова,ще ги оклепам при следващия E-mail.

Имам поне опит.

Бива-бива ама тяхното прекалява.

 

Сега ще пробвам пак да се свържа и да изкам обясненйе.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Темата е преместена в галерията "За членове", която е видима само от тях с цел намаляване на напрежението :good:

Всички млади специалисти, на които разчитах и познавах лично са напуснали.

Докато другите се докажат ще мине време. Може да се използват алтернативни източници за доставка и ремонти.

Положението остава неясно, само дано не остане дълго така :icon_bye:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:worthy: Ще се намери неЩо добро като серви3 ,и се надявам да се ка3ва " :mitsu-smiley: MITSUBISHI CLUB BULGARIA :mitsu-smiley: ". П.С. И по добре че предната тема я нямя ,че много груба стана.Благодаря на то3и които я премести.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 месеца ...

:worthy: Ще се намери неЩо добро като серви3 ,и се надявам да се ка3ва " :mitsu-smiley: MITSUBISHI CLUB BULGARIA :mitsu-smiley: ". П.С. И по добре че предната тема я нямя ,че много груба стана.Благодаря на то3и които я премести.

Не знам как да започна.

Има сервиз в кв.Х.Димитър който се продава заедно с клиентите и доставчиците си.

Сервизът е специализирън за корейски автомобили,той е първият такъв за корейски след представителя,към него вървят доста резервни части,инструменти,литература и 3 крика.

Наема на помещението е 1200 лв.,състои се от 4 клетки,1 канал,2ри етаж и място за паркиране.

Офертата е много добра,това място го държах аз преди да направя магъзина,но напуснах защото не беше узаконено,сега всичко е наред.

Сега собственика му изка доста пари,но подлежи на як пазар(знам от вътрешен човек).

Та не е лошо да си имаме сервиз.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тази информация мисля, че може да се обмисли от членовете на клуба! :wub:

Какво ще кажете да спрат темите относно мърлявите сервизи?

Аз съм за!Трябва да се види оборудването на сервиза и всички формалности!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Поли,къде се намира това?Ако искаш пиши в темата за членове,да не злоупотреби някои,защото информацията си е ценна!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Поли,къде се намира това?Ако искаш пиши в темата за членове,да не злоупотреби някои,защото информацията си е ценна!

Така ще бъде най добре..... :good:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...