Премини към съдържание

Държа да споделя!


Препоръчано мнение

Аз свикнах вече 8л. извън града, в София 11.Без да се натягаме!Доста е ,но пък кеф!!

Браво колега. Аз като карам според ЗДП, падам на 7,4л извън градско, а в градски условия 10-13л в зависимост от трафика. А кефа си е кеф !!!!!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Абе колеги, забравих да ви кажа какво ми се случи, като се прибирах от морето квм Смолян.

След няколко километрово гонене с един друг луд, след доста пъти мигане на дисплея в жълто заради преплъзване по завоите, започна да ми мига в горния десен ъгъл на дисплея "ASC OFF". Пробвах със задържане на бутона да го спра, но 10мин си мигаше тоя надпис без да се влияе от копчето за включване и изключване. После надписа изчезна, след задържане на копчето си се появи както си трябва, като системата е изключена и при повторното му задържане изчезна от дисплея както пише в книгата.

Та въпроса ми е: случвало ли се е на някой това явление,

или някой може ли да каже на какво се дължи това поведение на електрониката? :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Карал си като джигит и заради това е сметнало че сигурно ти се иска да го изключиш. В упътването не пише ли?

Тук са обсъждали нещо подобно: http://forums.evolutionm.net/evo-x-general...read-merge.html

Може би ако се включи в завоя, а ти му мачкаш газта през това време се изключва.

 

P.S. Това са само предположения;

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Карал си като джигит и заради това е сметнало че сигурно ти се иска да го изключиш. В упътването не пише ли?

Тук са обсъждали нещо подобно: http://forums.evolutionm.net/evo-x-general...read-merge.html

Може би ако се включи в завоя, а ти му мачкаш газта през това време се изключва.

 

P.S. Това са само предположения;

Не знам, ама май се пообърка малко колицата горката. :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На мен последния път почнаха да ми бучат спирачките от прегряване и май взех един завой на 3 колела...

Какво стана с разхода подобри ли се? Аз тогава изкарах 8.64 среден, вашите ако горят толкова при нормално каране... Някъде бях чел че със смяната на маслото разхода пада, като се смени няколко пъти. Като ви се "разработят" двигателите сигурно лансърите ще влезнат в нормата....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не знам, ама май се пообърка малко колицата горката. :icon_blush:

 

При мен стана така два пъти, след като предните колелета буксуваха, а задните приплъзваха странично и това едновременно. Тракшън контролът полудя, също така и АБС-а. Всъщност второто причини светване на TLS off, без да е изключен от копчето. Така се получава като объркаш датчиците на АБС-а. Ако си дрифтнал малко- така става. При мен след 3 стартирания на мотора се оправи.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

При мен стана така два пъти, след като предните колелета буксуваха, а задните приплъзваха странично и това едновременно. Тракшън контролът полудя, също така и АБС-а. Всъщност второто причини светване на TLS off, без да е изключен от копчето. Така се получава като объркаш датчиците на АБС-а. Ако си дрифтнал малко- така става. При мен след 3 стартирания на мотора се оправи.

При мене се оправи 10-15мин по-късно без да рестартирам нищо. Бах ги у системите. Кат са ги направили така да се побъркват да се спасяват. Аз не рестартирам. :icon_rock: :icon_rock: :icon_rock: :icon_rock: :icon_rock: :icon_rock: :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...