Премини към съдържание

Смяна на окачване Colt 1.3, `97


Препоръчано мнение

Здравейте колеги,

Ето, че и на мен ми се наложи да си стягам количката, та реших да ви помоля за съвет, тъй като съм меко казано некомпетентна в тази област.

Разлистих форумите, но имам конкретен въпрос.

Проблемът е, че ми се разхлопа много Колтчето напоследък и ще трябва да сменям окачването. Само дето не знам къде във Варна мога

да закарам колата, без да има риск да ме вземат за калинка и де ме оръсят прекалено много, само защото не разбирам нищо. :icon_crying:

Моля ви да ме посъветвате къде мога да отида да ми видят колата и да ми кажат какви части да взема.

Благодаря предварително :yes3:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

След едно кратко проучване мога да се опитам да бъда полезна: Сийкарс Варна са дилър на Ратола и на Митсубиши (тел. 0888 101 102 - Мартин Иванов ) Опитай там, ако има нужда ще съдействаме! :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Много е възможно да ти е от тампоните, аз за 1 година 2пъти ги смених :( смених и ябълковидните болтове към рейката.. Съветвам те да отидеш в сервиз Мимо и да дадеш 10 лв за Диагностика, става с запазен час от предния ден и ще ти кажат какво точно и има на колата.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами най-добре е да отидеш на диагностика за ходовата част за да ти кажат къде са ти проблемите и след това да пазариш части.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А съвсем най-добре е да не я водиш сама..... Вземи за всеки случай някой, който разбира, а после - пиши какви части трябва да се сменят, и там ще се намери кой да помогне!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Много е възможно да ти е от тампоните, аз за 1 година 2пъти ги смених :( смених и ябълковидните болтове към рейката.. Съветвам те да отидеш в сервиз Мимо и да дадеш 10 лв за Диагностика, става с запазен час от предния ден и ще ти кажат какво точно и има на колата.

 

За кои тампони става въпрос? За тези над амортисьорите ли? Ние с едно приятелче взехме въпросните тампони, защото ще слагаме Кони амортисьори, та ми е любопитно,

каква марка и, какви пари са тези, които си сменил.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

До колкото знам, цената в Ратола за оригинални тампони е подобна, което обезсмисля закупуването на алтернативни такива, от друга марка.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Цената в Ратола, когато аз ги купувах беше 8 лв - бр. Смяната им е малко трудоемка. Колежката, чиято е темата, ще я посъветвам да идва на съборите във Варна, хем на раздумка, хем може да получи и съвети :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...