Премини към съдържание

Препоръчано мнение

Здравейте колеги, от скоро и аз се сдобих с това малко чудо Рinin 2.0GDI. Бих искал да попитам ако някой знае колко струва смяната на ангренажа и всички останали ремъци. Има ли нещо по специално при обслужването, трябва ли да се сваля цялата предница както е на Пасат и Ауди или се работи така както е? Вече му сменихме маслото, филтрите и предните накладки, всичко друго изглежда ок. А и ако някой знае с какъв ключ се сменят свещите, аз опитах със стандартен за дълбокоседящи, но не можа да стигне до свеща, оказа се по-голям.

Всеки съвет е високо ценен.

Благодаря. :rolleyes:

Редактирано от Mitsubishi
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей , смяната на ангренажа , поне от към Оригинални :mitsu-smiley: части , е доста скъпичко. Ангренажа ти се състои от 2 ролки , ремък и маслен обтегач. Имаш и два отделни ремъка - на хидравликата и на алтернатора + водна помпа. Цените на комплекта 3 ремъка 2 ролки и маслен обтегач са 698.65лв с ДДС :icon_blush: Ако проявиш някакъв интерес може да се свържеш с мен на ЛС.

 

Поздрави! :mitsu-smiley:

Редактирано от Mitsubishi
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:mitsu-smiley: Ок колега, ще видим за в бъдеще какво ще реша относно смяната на ангренажа. Имам още едно въпросче, знае ли някой дали е нормално съединителя да е доста твърд, но пък отделя долу и работи добре. Иначе няма вибрации или придърпвания, течноста е нова и доколкото знам е сменяна помпата преди около 1 година. Някакви идеи? :)

Редактирано от Mitsubishi
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей , смяната на ангренажа , поне от към Оригинални :mitsu-smiley: части , е доста скъпичко.

Чак пък скъпичко - за сравнение за Субару Легаси цените на тези части при официалния вносител са от порядъка на 900 лв :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Чак пък скъпичко - за сравнение за Субару Легаси цените на тези части при официалния вносител са от порядъка на 900 лв :icon_blush:

 

 

Aми да ти кажа май си е скъпо, аз мога да си намеря всичко доста по-евтино и ако не са оригинални даже може и на половин цена, въпроса е някой дето разбира да ги смени и по-точно колко ще струва самата смяна в България.

Аз съм в Англия в момента и тука има всичко по-тънко ама труда е много скъп. Утре ще питам колко струва всичко тука( части и труд).

Чао за сега.

Редактирано от Mitsubishi
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...