Премини към съдържание

Кой Лансер и Как?


Kai

Препоръчано мнение

Здравейте на всички,имам няколко въпроса.

 

1.Кой лансер е да избера,да взема 1.8 АТ инстайл,да чакам рали арт-а,или да скачам надълбоко с евото мр.Горе-долу са ми ясни разликите и цените, и се бях насочил към лансъра,тъй като не съм състезател и като пари е много добре,но напоследък започва да ми минават мисли през главата,че не е лошо да си и много бърз :icon_rock: ,дори и да не караш така,да можеш ако решиш.

 

Не съм ги пробвал,защото знам,че няма да искам да се отделя от колата после.Разбира се като дойде време ще направя по едно кръгче.

 

2.От къде е най-добре да се вземе?От БС са доста пари,а някъде от ЕУ евото и ралиарта ще търпят акциз и това ще обесмисли малко нещата.Дали не е добре да се вземе от US,вярно без гаранция оставам ама и тя една гаранция....

 

...Благодаря предварително!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички,имам няколко въпроса.

 

1.Кой лансер е да избера,да взема 1.8 АТ инстайл,да чакам рали арт-а,или да скачам надълбоко с евото мр.Горе-долу са ми ясни разликите и цените, и се бях насочил към лансъра,тъй като не съм състезател и като пари е много добре,но напоследък започва да ми минават мисли през главата,че не е лошо да си и много бърз :icon_rock: ,дори и да не караш така,да можеш ако решиш.

 

Не съм ги пробвал,защото знам,че няма да искам да се отделя от колата после.Разбира се като дойде време ще направя по едно кръгче.

 

2.От къде е най-добре да се вземе?От БС са доста пари,а някъде от ЕУ евото и ралиарта ще търпят акциз и това ще обесмисли малко нещата.Дали не е добре да се вземе от US,вярно без гаранция оставам ама и тя една гаранция....

 

...Благодаря предварително!

 

1. Няма да сбъркаш с 1.8 АТ инстайл - колата е добра; карам я вече година и нещо и няма никакви проблеми; за бързината - в Пловдив примерно почти няма къде да си бърз, защото почти навсякъде пътищата са леш, на всеки сто метра светофари, пешеходни пътеки и др. подробности от пейзажа/като голфаджии-убийци например/.......

2. Ево Х е мечта на всеки от този форум, си мисля..... :specool: А като се има предвид доказаното качество на :mitsu-smiley:, вземи си едно Ево Х от щатите. Щото гаранцията, дето я дават тука, се оказа доста смешна, та почти никаква.... :bang:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте на всички,имам няколко въпроса.

 

1.Кой лансер е да избера,да взема 1.8 АТ инстайл,да чакам рали арт-а,или да скачам надълбоко с евото мр.Горе-долу са ми ясни разликите и цените, и се бях насочил към лансъра,тъй като не съм състезател и като пари е много добре,но напоследък започва да ми минават мисли през главата,че не е лошо да си и много бърз :icon_rock: ,дори и да не караш така,да можеш ако решиш.

 

Не съм ги пробвал,защото знам,че няма да искам да се отделя от колата после.Разбира се като дойде време ще направя по едно кръгче.

 

2.От къде е най-добре да се вземе?От БС са доста пари,а някъде от ЕУ евото и ралиарта ще търпят акциз и това ще обесмисли малко нещата.Дали не е добре да се вземе от US,вярно без гаранция оставам ама и тя една гаранция....

 

...Благодаря предварително!

 

1. Ако искаш да караш по бързо CVT-то не е за теб, много скопява колата по - добре си вземи с ръчни скорости.

2. За гаранцията не се притеснявай то и без това от БС те карат за всичко да си плащат. Виж Ево X с новата автоматична кутия ще е друга бира ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ех, да бях изправен и аз пред такава дилема... Единственото което бих предпочел пред ЕВО е COLT-EVO :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...