Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Проблем със скърцаща врата


Препоръчано мнение

Колега, не съм имал такъв проблем, но ако става дума за задната врата, тя (както и всички други) има възможност за регулиране. Регулирането се прави не от механизма на вратата, а от скобата, която е на купето. Разхлабваш двата болта, преместваш скобата леко надолу, стягаш и си готов!

Успех !

Точно това е проблема ...........

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 година ...

Здравейте,колеги.Ето и от мен малко допълнение.Благодарение на колегите по-горе,които са описали отстраняване на проблема със скърцащата врата започнах и аз,но!!!Свалих кората,както е показано и започнах да развивам болта с ключ №10,който е захванат ограничителя към купето,и започна да се върти болта заедно с гайката от вътрешната страна.И няма развиване.Свалих кората,която е под калника да хвана контра,но от там няма достъп до тази гайка.За всички,които предприемат тази процедура и им се случи същото да знаят,че на тази гайка може да и се хване контра от вътрешната страна на купето.От лявата страна има една пластмаса където минават кабелите и са на букси.Аз разкачих буксите над тях има два кабела с болт за ключ 10 развих и тях и издърпах всичко това напред за да мога да бръкна през тая дупка.Малко е шибано,но друг начин няма.Аз така го развих и след това завих.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,колеги.Ето и от мен малко допълнение.Благодарение на колегите по-горе,които са описали отстраняване на проблема със скърцащата врата започнах и аз,но!!!Свалих кората,както е показано и започнах да развивам болта с ключ №10,който е захванат ограничителя към купето,и започна да се върти болта заедно с гайката от вътрешната страна.И няма развиване.Свалих кората,която е под калника да хвана контра,но от там няма достъп до тази гайка.За всички,които предприемат тази процедура и им се случи същото да знаят,че на тази гайка може да и се хване контра от вътрешната страна на купето.От лявата страна има една пластмаса където минават кабелите и са на букси.Аз разкачих буксите над тях има два кабела с болт за ключ 10 развих и тях и издърпах всичко това напред за да мога да бръкна през тая дупка.Малко е шибано,но друг начин няма.Аз така го развих и след това завих.

 

Тази гайка по принцип стои фиксирана за купето и не е нужно да се стига до нея. Но винаги може да се случи и нещо необичайно, както при колегата ddsi.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 6 месеца ...

В скоро време и аз определено ще се боря с предна лява врата. Не скърца всеки ден, но от време на време е нещо страшно :)

Редактирано от social1986
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 5 месеца ...

З-те колеги, не правете със спринцовка нищо, защото не се вижда. 1. където пръскаш, 2. не може да се разбере какво количество трябва да се пръсне и 3. ще изпомажете цялата врата - най-добре си свалете кората

Редактирано от TASSO
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 8 месеца ...

Подигам старата тема с надеждата някой да обнови снимките на друг сървър или да ги прикачи http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/icon_hammering.gif, защото е много полезна за което благодаря на @dfdf http://www.mitsubishibg.com/forum/public/style_emoticons/default/good.gif

Редактирано от b0nb0n3v
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 година ...

Аз мисля да чробвам със спринцовка и тънко, високо температурно масло, че не ми се сваля пак кората...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...