Премини към съдържание

Биалетки за смяна?


Препоръчано мнение

В големите студове зимата нещо ми почукваше по предницата когато тръгвах, първите 500-600 метра. Приятелче ми каза че най-вероятно е от амортисьорите. Вчера ги погледнаха на сервиз (очаквах да я качат на нещо и да я друсат но момчето залепи с магнит една джаджа до амортисьорите с едно кръгче на земята под нея, натискаха колата и така) и казаха че 4-те са ОК, имал съм за смяна биалетки. Как е термина на английски - FRONT ANTI ROLL BAR LINK? Какви да си взема и откъде, сервиза в който ги гледаха работил само със собствени части и ако ги сменям там нямам избор, предпочитам проверени и сигурни части.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Поръчай си от Мирослав...

Има ли в наличност, биалетката е при теб за един ден!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ох, аз питах Мирослав но има само една която е на промоция а по принцип цената е зашеметяваща. трицифрена...

Не съм сигурен обаче дали са за смяна, ще я погледнем с друг майстор и ще реша от къде да си взема, ако е една от Миро а ако са и двете не знам, може от Англия или ако кажете читави от БГ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ох, аз питах Мирослав но има само една която е на промоция а по принцип цената е зашеметяваща. трицифрена...

Не съм сигурен обаче дали са за смяна, ще я погледнем с друг майстор и ще реша от къде да си взема, ако е една от Миро а ако са и двете не знам, може от Англия или ако кажете читави от БГ?

По 48 лв. са ти тука в БГ биелетките.... :P
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Извинявай Миро, грешката е моя, изпуснал съм думата по. Все пак ще погледнем тези дни отново състоянието на тези биалетки и ще си помисля какви да взема.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

Nakamoto, Sankei (555), CBR са идеални за целта. Цифрата им е около 45 лева и са доста добри.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега понеже виждам,че си от Сливенския край ако искаш ела ще те заведа в един сервиз където момчетата работят много добре и можеш да си носиш твои части.В Сливен е сервиза по всяко време можем да отидем през деня.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря колега, реших и си ги смених сам. 15-на минути работа си е. Искам да попитам - тези които свалих бяха NOK, и на двете беше по износен долния шарнир. Каква е тази марка биалетки и нормално ли е да се износи повече долния им край, въртеше се по-хлабаво и при опъване на се усещаше малък луфт?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

NOK е фирмата която произвежда маншоните (шарнирите, биалетките и кормилните накрайници се произвеждат от други фирми) и е една от големите фирми доставчици на маншони и семеринги на по-голяма част от Японските фирми производители на автомобили.

 

С други думи, вероятно си свалил оригинални биалетки. Нормално е долната ябълка да е по-износена.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...