Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Вибрации в купето?


Препоръчано мнение

Здравейте искам да попитам колегите с eclipse 1g. дали на високите обороти имат вибрации в купето, но не леки а доста големи вибрации ???? И дали това може да се оправи ??

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами не , не е от тампоните !!! При мен също имаше такива вибрации и имах доста проблеми , следствие на тях !!! Ами това е неправилно зацепен ангр.ремък !!! При мен се получаваха след 5 000 оборота !!! Виж тази тема : http://www.mitsubishibg.com/forum/index.php?showtopic=8529 !!! Мисля че тук ще разбереш доста неща !!! Но ако не си сигурен - трябва да намериш компетентно лице което да ти ги зацепи !!! Поздрави :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Моля ви кажете ми каде във Варна мога да го направя това нещо, някой майстор който може да го направи качествено и ако някой може да сподели за каква цена става вапрос, че в момента сам малко зле с финансите ?? Мерси преварително.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Няма ли добри майстори във Варна, които биха могли да се справят ????

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Няма ли добри майстори във Варна, които биха могли да се справят ????

Свържи се на лични с колегата Ivan Zdravkov , ако може да ти помогне с нещо....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Няма ли добри майстори във Варна, които биха могли да се справят ????
Ето ти телефон на майстора, който ми зацепи моите ремъци. Слави се казва, много е добър. Сервиза му е в Евксиноград-0897/75-01-49. Хич не беше евтино, но във Варна няма друг, около 70-лв. мисля ми взе тогава. Успех.
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...