Премини към съдържание

2007 Mitsubishi Outlander - проблем със скоростите


Препоръчано мнение

Здравейте,колеги...!

Имам аутлендер от около 6 месеца....., защото сега от два месеца нямам.

Отидох до сервиза, защото имаше някакаво трополене в скоростите при работа на място. Казаха,че трябва да се отвори скор. кутия, за да се види от какво е - оказаха се някакви лагери и две втулки, които сервиза не може да достави вече два месеца. Колата е в гаранция, а на всичко отгоре и не се приспада прекараното време на колата в сервиза. Не знам какво да правя?

Моля някой, ако може да ми помогне да ги намеря тези лагери и втулки, да даде адрес или телефон, че от сервиза момчетата ще знаят дали ще им ги достававят чак след месец и половина.

Общо ще стане 4 месеца откакто колата е в сервиз.

Благодаря на всички които могат да помогнат. :dntknw:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колата е в гаранция, а на всичко отгоре и не се приспада прекараното време на колата в сервиза. Не знам какво да правя?

Това, който ти го е казал, да му кажеш да прочете закона за защита на потребителите http://www.bcnl.org/doc.php?DID=61

Накратко - времето, през което колата стои в сервиза се приспада от гаранцията.

Иначе - съжалявам за това, което ти се е случило и дано да ти я оправят колата по скоро - успех.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега, ама така пасивно като гледаш отстрани, няма как да станат нещата. Ако не успяваш да ги убедиш да се разбързат, помоли един юрист да ти напише нотариална покана. Вземи и някакъв документ, удостоверяващ датата, от която ти е там колата... Всъщнос ситуацията си плаче за съдебен спор... Трябва да се види договора за покупка и общите условия в него, за да се види какво става с гаранцията. Но това, че не се зачитал срокът е пълно безобразие. Лагери ще се намерят, но ако ги купиш от другаде, вероятно в БС ще се направят на интересни и ще кажат, че отпада гаранцията...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...