Премини към съдържание

Може ли да се обърне волана на Пинин?


Препоръчано мнение

Гледам че таблото е еднакво не знам дали рейката се обръща или се купува нова ако някои знае нещо да ми каже?

 

Админ - Пиши Грамотно!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Гледам че таблото е еднакво. Не знам дали рейката се обръща или се купува нова. Ако някои знае нещо да ми каже...

1- Пиши по грамотно, и ползвай главни букви и препинателни знаци където е необходимо....

2- Всичко е възможно, зависи с какви пари си готов да се разделиш......Освен таблото и рейката, има още доста неща които се сменят....

Общо с труд и части, към 3000 лв. ше те оправят....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

1- Пиши по грамотно, и ползвай главни букви и препинателни знаци където е необходимо....

2- Всичко е възможно, зависи с какви пари си готов да се разделиш......Освен таблото и рейката, има още доста неща които се сменят....

Общо с труд и части, към 3000 лв. ше те оправят....

Таблото е еднакво, какво се сменя? Какви части, мисля да си го обръщам сам.

Какво ще ме посъветваш, рейката е купих днес?

Редактирано от Mitsubishi
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Гледам че таблото е еднакво не знам дали рейката се обръща или се купува нова ако някои знае нещо да ми каже?

 

Админ - Пиши Грамотно!

Извинявайте, ще се поправя.

Редактирано от Mitsubishi
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Някой дали е правил нещо подобно?

Не знам точно какво ще ми тябва. Десния тампон на двигателя със стойката също го купих.

:icon_thumbup: :icon_crying:

Редактирано от Mitsubishi
Правописни грешки
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Според мен това си е чисто приключение :icon_dance:

Утре започвам. Дано имам късмет.

:icon_clap: :mitsu-smiley:

Редактирано от Mitsubishi
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Утре започвам.Дано имам късмет

:icon_clap: :mitsu-smiley:

Дано, явно имаш доста време и пари. Късмет! :icon_thumbup:

Редактирано от Mitsubishi
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Сам ще се поболееш! Свържи се с батко ми mario64 и се разберете с него, иначе ще се поболееш!

 

П.П. Сливам двете теми. И 6 да пуснеш - пак си е приключение!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Едни приятели за около седмица обърнаха волана на един микробус Ф.......ен,но всичко си имаше фабрично огледално място.Незнам японските автомобили дали имат такива.

 

Успех!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Освен всичко останало май трябва и предния мост да се смени......Другото което е автомобила е след 2000год. по-новия 2.0 GDI. С обръщането на инсталацията, без пълно сервизно ръководство....някак си не е добре да се захваща човек. Имат си доста електроника....не е като старите. Освен това цялото тяло на климатика и парното трябва да се смени.......Като се замисля 10 дена си играя с една Каризма с изгоряла инсталация......Само да възстановявам кабели......А при десния волан какво, готова здрава кола......първо да я съсипеш и после да я направиш наново......Днес видях хора си взели Subaru Impreza STI........е на това си струва да се обърне волана, ама на Пинин.....ще ме извинявате. Чиста загуба на време.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Освен всичко останало май трябва и предния мост да се смени......Другото което е автомобила е след 2000год. по-новия 2.0 GDI. С обръщането на инсталацията, без пълно сервизно ръководство....някак си не е добре да се захваща човек. Имат си доста електроника....не е като старите. Освен това цялото тяло на климатика и парното трябва да се смени.......Като се замисля 10 дена си играя с една Каризма с изгоряла инсталация......Само да възстановявам кабели......А при десния волан какво, готова здрава кола......първо да я съсипеш и после да я направиш наново......Днес видях хора си взели Subaru Impreza STI........е на това си струва да се обърне волана, ама на Пинин.....ще ме извинявате. Чиста загуба на време.

Човека си няма да идея в какво приключение се вкарва.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Да допълня колегите, огледалата или по точно стъклата им и те трябва да се сменят, фарове (но може и без тях) ...парите и нервите които ще хвърлиш не си струват усилията. Продай го и вземи с ляв волан, или го карай с десен волан кво толкова.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...