Премини към съдържание

Фарове


Препоръчано мнение

Има ли представа някои от каде мога да намеря такива фарове ?

 

http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=10730530

Ми колега то в горния десен ъгъл на снимката си пише бе. :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Нищо общо няма горния десен ъгал.

 

Тези фарове, се правят с отливка която е във формата на дупката, често е от стъклопласт. Докарва се на вид и после се купуват единични модули (лупи) с протектора отпред и крепежите им. Това е ако искаш направи си сам. Другия варянт е да си поръчаш някой да ти ги направи. Което пак е направи си сам само, че цена е Х 2 :) Според мен това е безсмислено 1-во губиш реглажа на фаровете, нито ръчен, нито автоматичен. Второ тоя стъклопласт както и да го направят ти гарантирам, че след 6 месеца ще има разлика от колата и ще седи гадно и 3-то са доста по достъпни за влагата. Тая шукария е за ей такива снимчици само... По-добре си сложи един ксенон за парите дето ще хвърлиш за тия кръгчета дето са като мойте в банята...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Нищо общо няма горния десен ъгал.

 

Тези фарове, се правят с отливка която е във формата на дупката, често е от стъклопласт. Докарва се на вид и после се купуват единични модули (лупи) с протектора отпред и крепежите им. Това е ако искаш направи си сам. Другия варянт е да си поръчаш някой да ти ги направи. Което пак е направи си сам само, че цена е Х 2 :) Според мен това е безсмислено 1-во губиш реглажа на фаровете, нито ръчен, нито автоматичен. Второ тоя стъклопласт както и да го направят ти гарантирам, че след 6 месеца ще има разлика от колата и ще седи гадно и 3-то са доста по достъпни за влагата. Тая шукария е за ей такива снимчици само... По-добре си сложи един ксенон за парите дето ще хвърлиш за тия кръгчета дето са като мойте в банята...

С всичко съм съгласен, само не с това, че стъклопластът ще се различава от колата след време. Ела да ти покажа първата тунинг броня на нисана, която сложихме преди 5 години... Досега нито един от над 1000 детайла не е променил цвета си след боядисване...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А аз пък не съм съгласен по въпроса с реглажа! Виждал съм как се прави реглаж точно на такива фарове, в свалено състояние и се фиксира доста надеждно! ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...