Премини към съдържание

Много спешно магазин


Krisi-Pisi

Препоръчано мнение

Здравейте, не съм наясно дали във всички магазини за авточасти се продава капачка за масло, т.е. на двигателя. С ужас днес видях, че мойта я няма и всичко е в ****** :icon_crying: :icon_crying: :icon_crying: :icon_crying: :icon_crying:

Въпроса ми е дали навсякъде има понеже сигурно няма такива тъпаци като мене без капачки :) )

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Криси, продават се колтове на части в раздела купува/продава, също може да пишеш на колегата ros, или да питаш Miroslav за цена на нова ;)

 

P.S. И не се сещай за нас, само в такива моменти, ще се наказваме!!! Липсваш на форума ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, не съм наясно дали във всички магазини за авточасти се продава капачка за масло, т.е. на двигателя. С ужас днес видях, че мойта я няма и всичко е в ****** :icon_crying: :icon_crying: :icon_crying: :icon_crying: :icon_crying:

Въпроса ми е дали навсякъде има понеже сигурно няма такива тъпаци като мене без капачки:))

Евро 07

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Криси, продават се колтове на части в раздела купува/продава, също може да пишеш на колегата ros, или да питаш Miroslav за цена на нова ;)

 

P.S. И не се сещай за нас, само в такива моменти, ще се наказваме!!! Липсваш на форума ;)

А капачката се води , детайл 710...... :lol: ....
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не си сам, колега! Поне двама сме - ей богу, не знам как стана.....

 

10 лв струва..... и още поне толкова да се изчисти ************* :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И 20лв. да е не е страшно, важното е че ми трябва до утре:) Иначе мисля да отида до магазина на Миро, а сега няма как да го питам ,защото ми трябва отговор тази вечер.

И специални целувки за ЕМО, да не ми се сърди:)

rosko аз знам как е станало, ама ме е срам да ви кажа:)))))))))))))))) за кое казваш, че трябва да се изчисти, изпръсканото ли? Аз мисля че не е хубаво да се мие, мислех да го забърсвам някак си, знам ли?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...