Премини към съдържание

Препоръчано мнение

Каква е възможността за инсталирането му? Говорих днес с майстор брони,

те са по-проблемни - никелирани са... предложете модели и цени. Колко и къде за монтаж?

Редактирано от Mitsubishi
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Тази тема в последно време и мен започна да ме вълнува, и също ще съм благодарен, ако някой се изкаже по въпроса.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Виж тази тема...

А осем сензорен парктроник имаш ли и на каква цена е? Колко е монтажа за Паджеро иде реч - никел брони?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А осемсензорен парктроник имаш ли и на каква цена е? Колко е монтажа за Паджеро иде реч - никел брони?

:D Бъркаш автора/и търговеца/ на темата :D

Виж пак линка.

Автора /и търговеца/ е този - който е написал първият пост в темата. Конкретно в случая - Anton Minov. Пиши му на лични. Аз си взех от него би-ксенон...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

:D Бъркаш автора/и търговеца/ на темата :D

Виж пак линка.

Автора /и търговеца/ е този - който е написал първият пост в темата. Конкретно в случая - Anton Minov. Пиши му на лични. Аз си взех от него би-ксенон...

 

И дoвoлен ли си? Kолко пари ти излезе с монтажа?

Редактирано от Mitsubishi
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За броните - на мен ми се върти една идея ако си взема парктроник да скрия сензорите под броните (не в тях). Паджерото само че е по-високо и незнам до колко е приложима при него, но е възможно като вариант. Аз лично не бих дупчил. Разбира се ще се получи някакво отконение в няколко сантиметра в отчинатето, но ако се има в предвид няма да има проблем.

За сензорите ултразвукови са и се боядисват, може да се докара никелиран вид и с подръчни средства, може и да се никелират по химичен път, тогава не съм 100% сигурен как ще работят.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За броните - на мен ми се върти една идея ако си взема парктроник да скрия сензорите под броните (не в тях). Паджерото само че е по-високо и незнам до колко е приложима при него, но е възможно като вариант. Аз лично не бих дупчил. Разбира се ще се получи някакво отконение в няколко сантиметра в отчинатето, но ако се има в предвид няма да има проблем.

За сензорите ултразвукови са и се боядисват, може да се докара никелиран вид и с подръчни средства, може и да се никелират по химичен път, тогава не съм 100% сигурен как ще работят.

Да, говорих с майсторчета, кофти е с никел бронята, може после да ръждяса, да падне никела и по трудно за дупчене. Знам ли, ще мисля вариант, уж мой човек, но ми иска 350лв за 8 сензорен парктроник. Не съм много в час, но знам, че са по 150лв., а има и по скъпи с хендсфри.

Някой да има впечатления?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Много пари ти иска. От такива познати да бягаш. Парктроника е 120лв за монтажа 230лева ще ти вземе. Може пък и да върви с нова броня, знам ли :D....

Бронята може да се обработи и да се уплътни самия сензор със силикон, има такива спрейове, които уж правят подобно покритие, но преди да боядисате сензорите пробвайте на нещо друго как става. Съхнат бавно. Друг вариант е да им се намери някъде другаде място и после да се има в предвид няколкото сантиметра в повече, които ще отчита. Възможно е и в самото устройство да се коригират показанията, чрез настройка (малко вероятно, нали ше е китайско);

 

http://eftini.com/index.php?main_page=index&cPath=12_16

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Много пари ти иска. От такива познати да бягаш. Парктроника е 120лв за монтажа 230лева ще ти вземе. Може пък и да върви с нова броня, знам ли :D....

Бронята може да се обработи и да се уплътни самия сензор със силикон, има такива спрейове, които уж правят подобно покритие, но преди да боядисате сензорите пробвайте на нещо друго как става. Съхнат бавно. Друг вариант е да им се намери някъде другаде място и после да се има в предвид няколкото сантиметра в повече, които ще отчита. Възможно е и в самото устройство да се коригират показанията, чрез настройка (малко вероятно, нали ше е китайско);

 

http://eftini.com/index.php?main_page=index&cPath=12_16

 

 

И майстора каза, че се уплътнява със силикон. Ако мога да ги вържа под бронята ще е най-добре, само че марки много на паркове, има и с блутут.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И тоя с блутута на телефона си ли ще го гледаш ? :D

 

Всичкото е "Made in China" основно тези в огледалата са тези два вида в сайта. Ако купуваш от там искай снимки на самите огледала, как изглеждат и ние да знаем...

 

За дупките, ако ще е в бронята - с цинков грунд и силиконова боя отгоре. Не се сещам как точно изглежда бронята, но е добра идея отворите да се направят на преса и сензорите да са никелирани и да са вдлъбнати наравно с бронята.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И тоя с блутута на телефона си ли ще го гледаш ? :D

 

Всичкото е "Made in China" основно тези в огледалата са тези два вида в сайта. Ако купуваш от там искай снимки на самите огледала, как изглеждат и ние да знаем...

 

За дупките, ако ще е в бронята - с цинков грунд и силиконова боя отгоре. Не се сещам как точно изглежда бронята, но е добра идея отворите да се направят на преса и сензорите да са никелирани и да са вдлъбнати наравно с бронята.

 

 

Загледах се, май може под бронята да се захванат датчиците, има едни дупки на рамата. Ще е по удобно с парктроник, затова искам съвети и мнения на хора с такава джаджа.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако смяташ че ще може да го направиш без да се вижда много си вземи. За мнения относно използването на парктроника ползвай търсачката, ще се намерят още 2-3 теми;

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

 

Мерси, интересен е и модела с блутут, дали някой си го е монтирал?

Редактирано от Mitsubishi
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И какво точно прави тоя Bluetooth?

Ако може линк към модела.

Според мен ще крайно глупаво да си гледаш телефона докато паркираш, от друга страна един дисплей по-малко.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...