Премини към съдържание

Проблем с кормилната кутия


Препоръчано мнение

Някои да знае добър майстор за ходова част? При каране по неравности се получава странно трептене на волана и усещане за луфт в кормилната кутия...(

Има ли възможност за обирането му?

 

Колега, използвай главните букви и препинателните знаци!

Модератор

Редактирано от Mitsubishi
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

някои да знае добър маистор за ходова 4аст,при каране по неравности се полу4ава страно трептене на волана и усещтане за луфт в кормилната кутия...(

има ли възможност за обираненето му!!!

Колега! Колко теми още трябва да ти изтрият, за да разбереш, че тука се пише само на КИРИЛИЦА....???
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Момчето се казва Добри , сервиза му е при моста на Бакърена фабрика. Аз го използвам за Паджерото и другата ми кола и съм много доволен. Телефона му е 0878362637. Другият човек който мога да ти препоръчам е DJ Tymbi , много бързо ми диагностицира един проблем , но така и не успях да стигна до него за да го отстраниме. Надявам се да съм ти бил полезен. Поздрави.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Някои да знае добър майстор за ходова част? При каране по неравности се получава странно трептене на волана и усещане за луфт в кормилната кутия...(

Има ли възможност за обирането му?

 

Колега, използвай главните букви и препинателните знаци!

Модератор

В сектoрната ти кутия има възможност за обиране на луфта,но не го препоръчвам това ако е голям този луфт тъй като се товари хидравликата и ще избие от някъде масло...............може луфта да не е в кутията,а някъде по болтовете ..........най често се разбива паразитния хебъл...........

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Пламене ако ти го докарам джипчето можеш ли да го видиш и как да се отстрани луфта!!!

Ами заповядай..............

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...