Премини към съдържание

Генератор за Спейс вагон


Препоръчано мнение

Имам проблем със генератора на Спейс вагон (89г) . Налага се да го сменя .Дали ще мога да приспособя генератор от друг автомобил ,дочух че ставало с генератор от Рено 21 и 25 . А оригиналния генератор е марка митсубиши .

 

Благодаря ви предварително !

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Можеш да сложиш всякакъв стига захвата да стане. Аз на Галанта съм с такъв от Хюндай и всичко е ок.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А какъв ти е проблема с генератора?

 

Избил ми е токоизправителния блок , но без номер на генератора не могат да ми го сменят , а номера се е изтрил с течение на времето .

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Няма начин да не може да се намери блок. Кажи какъв е двигателя и дали има вакуум помпа и ще ти кажа какъв ти е блока. Лошото на тези динама е че щом е изгорял блока е добре да се смени и релето, защото много често и то спира до няколко дни.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не може ли да изкарат изводите от генератора, външен изправителен блок + регулатор и си в играта? За един следобед работа.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

В крайна сметка си намерих втора употреба , пак от митсубиши :mitsu-smiley: .Имаше нужда от леко припасване , но вече звяра работи без грешка :icon_rock: .

 

Много Ви благодаря за съветите ! :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...