Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Въпрос за Паджеро 3


Препоръчано мнение

Ако може някой да ми каже как да настроя вентилатора( на какви позиции), за да пуска въздух(топъл или студен) през отворите на тавана за 2-ри и 3-ти ред седалки?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

... настроя вентилатора( на какви позиции), за да пуска въздух(топъл или студен)...
Чрез бутона REAR избираш режима за задните отвори и след това нагласяш температура и сила на вентилаторите.
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 години ...

Тоест трябва да се натисне само бутона "rear" без да е пуснато парното, така ли? А ако е пуснато не сработват ли тези задните въдуховоди? И на мен това ми е актуална тема.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако системата е като на предишната генерация, отгоре само студено ще ти духа(предвид че си пуснал топлото, т.е. само студ отгоре). Иначе позицията си е тази за лицето и гръдната част на пасажера.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 седмици ...

Колега Тото много точно го е казал , че отгоре идва само студено . Топлото идва от долу без значение дали е лек автомобил , джип или автобус .

 

Какви са ви опцийте за РЕАР (задни седалки) ?

По принцип повечето са само за топъл въздух за това и питам . Трябва да е изобразена цветна скала (синьо - червено) на управлението от втория ред .

Редактирано от iansto
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...