Премини към съдържание

Pajero '86 дизел-филтър


Препоръчано мнение

Здравейте!

Филтъра ми за нафтата не е оригинален - предишният собственик очевидно не е намерил и е нагодил някакъв друг, който не могат да разберат от каква кола е :icon_censored: . Търся стойката на която стои филтъра. Някакви предложения?

Alex

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не съм сигурен, че те разбирам правилно, но незнам как търсиш само "стойката" след като филтъра е комплект от ръчна подкачваща помпа, обезвъздушител, датчик за наличието на вода в дизела и филтър естествено :D Целия възел ли ти липсва?! :icon_hmm:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не съм сигурен, че те разбирам правилно, но незнам как търсиш само "стойката" след като филтъра е комплект от ръчна подкачваща помпа, обезвъздушител, датчик за наличието на вода в дизела и филтър естествено :D  Целия възел ли ти липсва?! :icon_hmm:

7553[/snapback]

 

Като че ли!

Сега там където е филтъра стои някакъв цилиндър /хванат със скоба за пластина към купето/ с два извода отгоре- към и от него и съответно два маркуча от тях. В магазина ми показаха какво представлява оригиналния филтър, но за да го монтирам ми трябват и куп допълнителни неща /стойка + др./

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...