Премини към съдържание

Най-добър вариант за зимни гуми и джанти


noxesbg

Препоръчано мнение

Здравейте,

Ето че и аз съм в играта. От два дни се кефя на нов Lancer Sports Sedan 1.8 MIVEC Intense M/T 143 к.с. :icon_rock: .Сигурен съм , че тази тема ви е писнала и отдавна вече всички сте се подготвили за зимата. Ще съм много благодарен ако дадете точен съвет с какво мога да заменя 18" джанти с 215/45/18 гуми. Може ли да взема железни джанти - какъв размер да търся и какви гуми, може ли да са 16" и ако някой има идея къде в София ще е най изгодно :).

 

 

Колега, добре дошъл и честито за придобивката!

Моля, да се запознаеш с правилата във форума - ТУК - и да не употребяваш числа вместо букви.

Модератор

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Както казваш ти, темата е доста отъпкана, затова просто виж в търсачката, и ще разбереш това което те вълнува. И да разбира се, по добрия вариант е да минеш на 16" зимата, само че мн. трудно ще намериш железни джанти в такъв цолаж.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колега, понеже и аз цял месец си блъсках главата с тоя вапрос, директно ти отговарям. Слагай стоманени джанти 16". Имаше преди месец в AutoGroup5. Слагаш им Michelin 205/60/16 пак от там. Магазина е в Дружба. Близо до Комплекса на ЦСКА на 4-ти км. За един ден ти ги доставят и поне на мен ми направиха доста добра отстъпка. Препоръчвам ти ги ( и магазина и гумите ). Приятно каране :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...