Премини към съдържание

Покупка на Space Star 1.3i


Gerasim

Препоръчано мнение

Ей ама в тия джанти се влюбих

Вижте доволната усмивка на колежката , как да не си вземе човек :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Момчета ,исках да купя space star,но като чета направо се плаша.Съпоставям го с миниванаScenik-reno,май всичко е в полза на рендето(аз сега съм с 19-найска).Няма оттърване,но ако някой се опита да ме разубеди,незнам...

Не само да го регистрираш на адреса на сервиза както ти казва колегата,ами и вземи се регистрирай първо във форума www.vsichkismevserviza.com пък тогава "Рено".

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за насърчителните думи,но искам още мнения.А за сервиза имам приятели,и аз правя туй-онуй,ама ако пак взема рено може и да се скараме

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

От една година смених точно Сценик със Спейс стар, ми как да кажа нямам думи трябва да покараш поне един месец и двете машини и тогава да коментираме. В Сценика се чустваш малко като в камион, но в Спейса все едно летиш много по - леко върви спрямо Реното. Относно мотора аз съм с 1.3 на газ и ми е добре, по горе се казва само за динамиката на мотора и тва че е по икономичен (в което не съм много сигурен). Никой не споменава че това GDI като получи "душевно разтройство" отиват много нерви и парични знаци ми то само една свещ му е 50 лв. пък да не споменавам, че повечето майстори остават хванати за главата като им отвориш предния капак. Избора е само твой. Успех. :senile:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Бе и е така, и не е. GDI верно е по-специфично, но те повечето майстори поначало се хващат за главите.... Има двама души, които разбират на тези коли и ако се разбере с тях да си му го поддържат и обслужват - няма проблеми!

Свешите не са чак толкова скъпи, а и се сменят на 100 000 км, което им връща парите многократно.

 

А що се отнася до майсторите - човек поначало трябва да се доверява само на сериозни такива. Иначе е беля работа!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

От една година смених точно Сценик със Спейс стар, ми как да кажа нямам думи трябва да покараш поне един месец и двете машини и тогава да коментираме. В Сценика се чустваш малко като в камион, но в Спейса все едно летиш много по - леко върви спрямо Реното. Относно мотора аз съм с 1.3 на газ и ми е добре, по горе се казва само за динамиката на мотора и тва че е по икономичен (в което не съм много сигурен). Никой не споменава че това GDI като получи "душевно разтройство" отиват много нерви и парични знаци ми то само една свещ му е 50 лв. пък да не споменавам, че повечето майстори остават хванати за главата като им отвориш предния капак. Избора е само твой. Успех. :senile:

Благодаря,това е разумна аргументация,от личен опит,а за gdi-то и аз разбрах че не е за мен. Пък и как ще дам 130лв. за данък,като знам,че може да се мине с 9-10 за 83коня двигател. Тинейджърският ми опит мина по емзетки и варбурзи...благодаря

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Приятели,днес видях един space star,много ми хареса,маслено зелен,добър външен вид,двигателят свети,доста забележими ръбове на спир.дискове,тапицерия-като нова,маслото черно. Обаче гледам скоростната кути позната досущ като на моето рено. Пак ще съм японец с единия крак,ама цената6500,още не мога да я осмисля. Така,че все още не сме в един отбор.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не го разбирам това.

Купувам кола за 7000+ лв. (с обслужване, гуми и т.н.) пък данък 100 лева - голям проблем.

 

Ценен съвет за Краси:

Ако намериш добре гледан и подържан диамант, парите дадени в повече няма да отидат на вятъра.

А френската скоростна кутия е борец. Японците са гледали какво слагат.

Успех с покупката.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...
Здравейте,

Предлагат ми да купя Space Star 1.3i за 6000лв (170 241км) 2000година. Бих желал ако е възможно някой да ми каже какви са му косурите и заслужава ли си да взема ван с толкова малък двигател?Ако пусна климатика остава ли поне малко мощност от тези 88кс. Доколкото прочетох във форума най сериозният проблем е със скоростната кутия и загуба на обороти. До сега съм карал само Ауди 80 - вече 3 години и не съм помирисвал сервиз :), но колата просто остаря откадето и да я погледнеш, а и имам сантимент към вановете. Ценово Space Star ми се вижда възможно най изгодното предложение.

С уважение:

Герасим Христов

 

Здравей, аз си купих Спейс Стар 1.3 и съм доволен, климатика според мен не отнема много и си е супер. Аз съм доволен.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравеи,аз си купих спеис стар 1.3 и сам доволен,климатика според мен не отнема много и сие супер. Аз съм доволен

:mitsu-smiley: Браво!!

Добре дошъл при нас. :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...