Премини към съдържание

Сервиз за Outlander


Препоръчано мнение

Здравейте колеги!

Един болен въпрос :icon_crying:

Собственик съм на Аутлендър внос от САЩ и ме интересува някой читав сервиз с всичкото му.Като казвам "всичкото му" имам предвид освен диагностиката на "око" да имат и софтуер за автомобила.Като за начало ще кажа само,че изключваме "скУбарите" от Балканстар и се насочваме към сервизи,които вие сте посещавали и сте доволни.Освен това питам от къде и как се снабдявате с части за този вид автомобили,като отписваме личния внос от САЩ.

......

Разбирам,че повечето части са съвместими с европейските автомобили.Правя извод за това,че от Балканстар ми поискаха 170 лева на брой за вътрешни накрайници на кормилната щанга,които ги имаха.Като знам,че вземат 50 лева на час за преглед на автомобил...ми става ясно,че тези части биха били по-евтини другаде,а и ремонта със сигурност няма да струва колкото в Балканстар.

Благодаря на всички предварително...очаквам вашите полезни съвети

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги!

Един болен въпрос :icon_crying:

Собственик съм на Аутлендър внос от САЩ и ме интересува някой читав сервиз с всичкото му.Като казвам "всичкото му" имам предвид освен диагностиката на "око" да имат и софтуер за автомобила.Като за начало ще кажа само,че изключваме "скУбарите" от Балканстар и се насочваме към сервизи,които вие сте посещавали и сте доволни.Освен това питам от къде и как се снабдявате с части за този вид автомобили,като отписваме личния внос от САЩ.

......

Разбирам,че повечето части са съвместими с европейските автомобили.Правя извод за това,че от Балканстар ми поискаха 170 лева на брой за вътрешни накрайници на кормилната щанга,които ги имаха.Като знам,че вземат 50 лева на час за преглед на автомобил...ми става ясно,че тези части биха били по-евтини другаде,а и ремонта със сигурност няма да струва колкото в Балканстар.

Благодаря на всички предварително...очаквам вашите полезни съвети

 

Здравей,

честита придобивка и със здраве да си я караш.

 

За сервизите можеш да говориш с DJ Tymbi на лично от тук. И от това, което съм чел из форума, това е човекът, който ти трябва.

Относно частите можеш да се свържеш с ceno83 или с Miroslav и да ти дадат цени и срокове на доставка, и двамата работят в Ротола.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги!

Един болен въпрос :icon_crying:

Собственик съм на Аутлендър внос от САЩ и ме интересува някой читав сервиз с всичкото му.Като казвам "всичкото му" имам предвид освен диагностиката на "око" да имат и софтуер за автомобила.Като за начало ще кажа само,че изключваме "скУбарите" от Балканстар и се насочваме към сервизи,които вие сте посещавали и сте доволни.Освен това питам от къде и как се снабдявате с части за този вид автомобили,като отписваме личния внос от САЩ.

......

Разбирам,че повечето части са съвместими с европейските автомобили.Правя извод за това,че от Балканстар ми поискаха 170 лева на брой за вътрешни накрайници на кормилната щанга,които ги имаха.Като знам,че вземат 50 лева на час за преглед на автомобил...ми става ясно,че тези части биха били по-евтини другаде,а и ремонта със сигурност няма да струва колкото в Балканстар.

Благодаря на всички предварително...очаквам вашите полезни съвети

 

 

А какви проблеми имаш точно с колата ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А какви проблеми имаш точно с колата ?

ами от балканстар ми казаха че са ми разбити двата вътрешни накрайника на кормилната щанга....ако може да им се вярва...и казаха ако решите д ги сменяте...елате

вкарах я за да ми направят обстоен преглед на ходовата част...и не им казах че имам скърцане отпред вляво....

след прегледаотговора беше само за накрайиниците и казаха.."ама вие не ни казахте че имате скърцане".... :icon_thumbup:

общо взето....вкарай я пак за да ти вземем паричките:))))))

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

ами от балканстар ми казаха че са ми разбити двата вътрешни накрайника на кормилната щанга....ако може да им се вярва...и казаха ако решите д ги сменяте...елате

вкарах я за да ми направят обстоен преглед на ходовата част...и не им казах че имам скърцане отпред вляво....

след прегледаотговора беше само за накрайиниците и казаха.."ама вие не ни казахте че имате скърцане".... :icon_thumbup:

общо взето....вкарай я пак за да ти вземем паричките:))))))

 

Дай ми рамата да видя колко ще струват при нас тези накрайници.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Pepes блокирал си ме..от край време :D ..и не мога да ти пращам лични съобщения... :D ...отблокирай....и давай да ги срещаме малчуганите :icon_thumbup:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Това предполагам е рамата:

 

JA4LX41F94U004222

 

 

Значи цената от 170лв е нормална. При нас е 162 с ДДС без отстъпката за Митсубиши клуб.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...