Премини към съдържание

Space Runner 2000td.


n67

Препоръчано мнение

Здравеите колеги.Днес забелязах следния проблем.Движеики се по пътя към София стрелката на температурата, беше заковала в крайно долно положение.След като навлязох в София в градското, се покачи до към средата даже по ниско. Дали ми е повреден термостата? :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравеите колеги.Днес забелязах следния проблем.Движеики се по пътя към София стрелката на температурата, беше заковала в крайно долно положение.След като навлязох в София в градското, се покачи до към средата даже по ниско. Дали ми е повреден термостата? :mitsu-smiley:

Определено е повреден.

Независимо дали си по магистрала или в града, дали е студено или топло времето стрелката на температурата рябва да сочи малко под средата.

Да сподели някой с дизел за всеки случай!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Определено е повреден.

Независимо дали си по магистрала или в града, дали е студено или топло времето стрелката на температурата рябва да сочи малко под средата.

Да сподели някой с дизел за всеки случай!

:good: ......Споделям.....Щом не може да загрее до нормална температура, термостата е заседнал отворен.......

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако може да кажеш цената и на коя фирма си го купил; Успех :icon_thumbup:
Ами в Бургас си имате магазин на Нип-Партс , най добре си го вземи от тях......Цените им са абсолютно нормални...... :icon_thumbup:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако може да кажеш цената и на коя фирма си го купил; Успех :icon_thumbup:

Здравеите.Днес се обадих в ауто+ и ми казаха че, за рънър 2000тд термостатите са били два модела.Трябвало да занеса стария,за да взема точо този този този които ми трябва. Цената ми казаха 17 лв. :icon_blush: :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря колега,17лева е нормално а отностно 'Нип Партс' в Бургас до сега слушам само кофти работи по добре в Ротола; това си е мое мнение :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря колега,17лева е нормално а отностно 'Нип Партс' в Бургас до сега слушам само кофти работи по добре в Ротола; това си е мое мнение :icon_rock:

А като ги слушаш тези работи, увери ли се сам, или само така си слушал, и просто си приказваш.......Щото аз лично от Велико, само хубави работи съм слушал за Бургаският Нип-Партс......

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Съвсем на скоро си смених ремьци,ролки,филтри,масла,свещи,накладки всичко това от Гьрция и ми ги доставиха за около 3-4 дни,а във Въпросния магазин ми искаха двоина цена за около 2 седмици доставка-мое лично мнение все пак нищо лично.Не знам за другите градове но за Бургас повечето магазини вземат части от Гьрция не говоря за евтини консумативи :icon_rock:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравеите отново.Вчера си смених термостата, купих го от ник ауто на, Симеон. 28 лв. parts No WV56MC-76.5 на TAMA ENTERPRISES CO.,LTD. Пише че е MADE IN JAPAN но...???? :icon_crying: . И така разликата е забележителна, загрява много бързо. В тази връзка, искам да попитам.Дали завишения разход, не се дължи на повредения термостат.Бавно загрява, повече време работи обогатителя, за студен режим?. Освен това, оказа се че, неприятното бучене /за това писах в друга тема/ идва от хлабава връзка, между гумения въздуховод на въздушния филтър и от турбото. :mitsu-smiley: :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Много ясно че като е кофти термостата ще дава голям разход. Двигателя е изчислен да работи при определрна температура (работна Т) и всяка различна от нея води до повишаване на разхода и на изноаването му.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin
Здравеите отново.Вчера си смених термостата, купих го от ник ауто на, Симеон. 28 лв. parts No WV56MC-76.5 на TAMA ENTERPRISES CO.,LTD. Пише че е MADE IN JAPAN но...???? :icon_crying: . И така разликата е забележителна, загрява много бързо.

 

Съжалявам да ти го кажа, но няма такъв японски термостат с печалбата на търговеца за 28 лева.

На него може да пише и Made in Mars... :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Съжалявам да ти го кажа, но няма такъв японски термостат с печалбата на търговеца за 28 лева.

На него може а пдише и Made in Mars... :icon_blush:

 

Съгласен съм, но колкото искара. :icon_rock: :mitsu-smiley:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...