Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Приемате ли нови членове?


MiraBel

Препоръчано мнение

Здравейте!

Моя избор е Sportback 1.8 143 коня - INVITE.Явно за ваше съжаление е с ръчна скоростна кутия. В интерес на истината, много се колебаех между ръчна и автоматик, тъй като доста ми се налага да се " возя" в задръстванията и ме заболява крачето, но надделя ръчната, защото ми доставя удоволствие, както се казва да "ръчкам".

Spawn, ти май скоро ще си возиш ду...о в ново бижу! :)

Аз нещо се притеснявам да не взема да се размина за известно време с мойта мечта. :icon_crybaby: :icon_crybaby: :icon_crybaby: Тъй като я взимаме на лизинг с 30% първоначална, а нещо доходите на които мъжа ми се усигурява са на 1/2 от вноската, нащо се дърпат да го одобрат!Но пък имало вариант за гарант, та утре ще подаваме документи по този начин.А и понеже той се води ерген, ще е уж по лесно....

Абе стана някакво объркване....

А да ви кажа цяла нощ съм я карала тая кола...

Незнам....

Само да не стане така, че да трябва да изчакам някой месец...Да събереме пари за кеш, че така се ядосах днес....

Сигурно сте прави, че е удоволствие, ама аз днес пак мислих относно скоростната кутия....но нещо много сложно ми се видя.. :icon_shh: Сигурно това мое изказване, за сетен път доказва теорията за жените шофьори, но де да знам..нещо не ме кефи с пръсти да си сменят скоростите - МОЖЕ БИ, ЗАЩОТО НЕ СЪМ свикнала, но не ми се рискува...А уж казват, че съм много добър шофьор :icon_drive:

Стискайте палци ...

Иначе няма да мога да ви повозя! :drive:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мира, ако не е късно все още отиди в Балкан Стар и направи тест драйв на автоматика...

и него можеш да ръчкаш с ръчката.... Просто поразпитай. Не искам да ти разпилявам мислите и амбициите, но сега като взимаш решението опитай от всичко (ако не си го направила де). И се спри на правилния вариант! :)

Успех!

 

Правилния избор е взет, сега просто избери какво да бъде! :)

Ръчната може да е само ръчна, а автоматика може да е както ръчна така и автоматична! :)

Предимствата са доста пред ръчката! ;)

Не знам кой е дилъра ти в Балкан Стар, но се обърни към Марио той е доста свястно момче и обяснява доста добре и ще ти обясни и покаже всичко и за двата модела!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На улица Тракия в Сф съм виждала два Лансера - единия е сив с бургаска регистрация, а другия, ако не се лъжа е черен.Много ви моля, ако е някой от вас, моного ще се радвам да се запознаеме.Родителите ми живеят в блока на ДСК и аз почти всеки ден съм там.Даже утре към 12.00 пак ще ходя.Та ако сте свободни..

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Дилъра ми се казва Мая.Тя днес ми обасни, но явно съм от малко по бавно загряващите...

А и баща ми има джип автоматик.Вярно, че съм го карала само един път и то 50-60 км, и понеже беше съвсем нов бах и много спечена...

Ама това, което ми обясни мацката е, че реално скоростите се сменят само с почукване..

В същност това за почукването го каза баща ми за неговия джип...

Абе аз утре така и така ще ходя ...Може и да помоля за един тест драйв...Въпреки, че мацката пък няма да я има..

Направо почвам наново да се колебая.Пък даже ми казаха, че имало и един автоматик - червен отзад.....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Дилъра ми се казва Мая.Тя днес ми обасни, но явно съм от малко по бавно загряващите...

А и баща ми има джип автоматик.Вярно, че съм го карала само един път и то 50-60 км, и понеже беше съвсем нов бах и много спечена...

Ама това, което ми обясни мацката е, че реално скоростите се сменят само с почукване..

В същност това за почукването го каза баща ми за неговия джип...

Абе аз утре така и така ще ходя ...Може и да помоля за един тест драйв...Въпреки, че мацката пък няма да я има..

Направо почвам наново да се колебая.Пък даже ми казаха, че имало и един автоматик - червен отзад.....

MiraBel избора си напълно твой и недей да се разколебаваш в каквото и да е било, знай само едно:ще притежаваш един от най добрите автомобили.

Успех и от мен.

П.С.Ако не вземеш новото бу-бу(а аз ти пожелавам да го вземеш час по скоро), чувствай се поканена на сбирката ни в х-л Пампорово на 21.11.2008г.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за подкрепата!

Видях за срещата!И много, много ми се иска да дойда!А и от много време не сме ходили някъде с мъжа ми и щеше да е готино да се запознаеме с вас, защото виждам, че сте много готини хора.За съжаление сме с малко дете, е не толкова малко на 4,8 г е, но с нея не става да дойдеме...А за най голямо съжаление няма на кой да я оставиме.

Иначе съм сигурна , че ще бъде доста интересно и як купон..

Пожелаваме ви приятно изкарване!

Между другото, благодарение на този форум, само ако бях малко по сръткава в ръцете и разбирах малко повече от коли щях сама да си оправя сегашното мицубиши.Като се порових малко разбрах къде и проблема ..но сега е на майстор!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Добре дошла в клуба! :icon_thumbup:

 

Изборът е чудесен! Дано успеете да го вземете този красавец!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За задръстванията в София най-подходящ е автаматика. На практика само натискаш и пускаш спирачката. Много рядко се налага да натискаш газта, но когато я натиснеш просто отлиташ. Като прибавиш и тракшана в дъжд и сняг направо се изтрелваш по светофарите. Дори си мисля, че тази кола е правена за лоши климатични условия - колкото по-лошо е времето толкова по-добре върви.

Като вземеш колата на сервизната книжка ще намериш една картичка с телефон. Този телефон те спасява от всякъква кофти ситуация на всякъде в Европа (включително и България).

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за подкрепата!

Видях за срещата!И много, много ми се иска да дойда!А и от много време не сме ходили някъде с мъжа ми и щеше да е готино да се запознаеме с вас, защото виждам, че сте много готини хора.За съжаление сме с малко дете, е не толкова малко на 4,8 г е, но с нея не става да дойдеме...А за най голямо съжаление няма на кой да я оставиме.

Иначе съм сигурна , че ще бъде доста интересно и як купон..

Пожелаваме ви приятно изкарване!

Между другото, благодарение на този форум, само ако бях малко по сръткава в ръцете и разбирах малко повече от коли щях сама да си оправя сегашното мицубиши.Като се порових малко разбрах къде и проблема ..но сега е на майстор!

Колежке, потърси снимки от Националния фен-клуб събор и ще видиш наистина малки деца! Имахме си няколко бебета, а 5 годишните вече се водят за фенове старша възраст! Ех, да можех да ида и аз там с двете каки - никакви грижи нямаше да имаш! Децата ни се познават, дори се засватяваме, хич да не те спира детето! И ако знаеш какъв купон си правят - Малииииии, те повече от нас се веселят! Вземайте хлапето и отивайте!

А аз живот и здраве, напролет ще доведа наистина бебе на някокло месеца! Сега не ми се тръгва с бременна жена по баирите, без друго я разбих от пътувания!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

...А аз живот и здраве, напролет ще доведа наистина бебе на някокло месеца! Сега не ми се тръгва с бременна жена по баирите, без друго я разбих от пътувания!

Споко Роско, ние знаем, че ти духом ще си с нас! Както и ние с вас! :icon_thumbup: И после бебото ще го направим фен и ще си го гледкаме всички заедно! :) Може да си го направим и талисманче!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте!

Моя избор е Sportback 1.8 143 коня - INVITE.Явно за ваше съжаление е с ръчна скоростна кутия. В интерес на истината, много се колебаех между ръчна и автоматик, тъй като доста ми се налага да се " возя" в задръстванията и ме заболява крачето, но надделя ръчната, защото ми доставя удоволствие, както се казва да "ръчкам".

Spawn, ти май скоро ще си возиш ду...о в ново бижу! :)

Аз нещо се притеснявам да не взема да се размина за известно време с мойта мечта. :icon_crybaby: :icon_crybaby: :icon_crybaby: Тъй като я взимаме на лизинг с 30% първоначална, а нещо доходите на които мъжа ми се усигурява са на 1/2 от вноската, нащо се дърпат да го одобрат!Но пък имало вариант за гарант, та утре ще подаваме документи по този начин.А и понеже той се води ерген, ще е уж по лесно....

Абе стана някакво объркване....

А да ви кажа цяла нощ съм я карала тая кола...

Незнам....

Само да не стане така, че да трябва да изчакам някой месец...Да събереме пари за кеш, че така се ядосах днес....

Сигурно сте прави, че е удоволствие, ама аз днес пак мислих относно скоростната кутия....но нещо много сложно ми се видя.. :icon_shh: Сигурно това мое изказване, за сетен път доказва теорията за жените шофьори, но де да знам..нещо не ме кефи с пръсти да си сменят скоростите - МОЖЕ БИ, ЗАЩОТО НЕ СЪМ свикнала, но не ми се рискува...А уж казват, че съм много добър шофьор :icon_drive:

Стискайте палци ...

Иначе няма да мога да ви повозя! :drive:

 

ДА ЖИВЕЕ "РЪЧНАТА"!!!! :icon_rock: Изобщо не мисли! С автоматик изобщо не можеш да се "кефиш" - пълна скука! Ще ти стискам палци да ви одобрят за лизинга и възможно най-скоро да се радваш на зверчето!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На улица Тракия в Сф съм виждала два Лансера - единия е сив с бургаска регистрация, а другия, ако не се лъжа е черен.Много ви моля, ако е някой от вас, моного ще се радвам да се запознаеме.Родителите ми живеят в блока на ДСК и аз почти всеки ден съм там.Даже утре към 12.00 пак ще ходя.Та ако сте свободни..

 

 

Здравейте колеги . Отдавна преглеждам форума с интерес, но до сега не съм участвал активно. Сега май намерих повод и аз да се покажа :) Сивия бургаски лансер на улица Тракия за които споменава колежката вероятно е моя. Мира, ще се радвам да ти бъда полезен с каквото мога и определено ще те посъветвам ако имаш възможност да избереш CVT варианта.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги . Отдавна преглеждам форума с интерес, но до сега не съм участвал активно. Сега май намерих повод и аз да се покажа :) Сивия бургаски лансер на улица Тракия за които споменава колежката вероятно е моя. Мира, ще се радвам да ти бъда полезен с каквото мога и определено ще те посъветвам ако имаш възможност да избереш CVT варианта.

 

 

Колега здравейте, срещнете се с Мира и и обясни за CVT кутията, тя може да се кара и като ръчна и да се "цеди" като такава, а когато е автомат е приказна... :)

И ако и тогава каже ръчна, поне ще знаем, че е направила своя избор, но като е знаела какво едното и какво е другото! :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Блокира ми компа и ми се изтри поста преди да го пусна!А както сте забелязали, пиша големи фермани! :P

В общи линии бях написла следното:

Питах kar от кога живее там, защото гледам че е мой набор, а аз не живея на Дондуков от няколко години, но там съм израснала и там са приятелите ми.Може и да сме съученици.

Един път карах автоматик за много кратко време и щях за малко да убия пътуващите.ЗАбравих, че няма съединител, наложи ми се да спра рязко и почти преди да съм натиснала докрай ръчната се усетих!Добре че карах с около 40 км.Иначе сигурно хората щяха да излетят от предния прозорец.Другото, което не ми хареса е, като натисна спирачката спира много рязко..ДЕ да знам, може би и защото за първи път се качвах и не бях свикнала, ама ...Реших, че не съм за автоматик.

Иначе, наистина като попадна в задръстване, всеки път се заканвам, че ще си купя автоматик.

В понеделник, мъжа ми е говорил да ходя на тест драйв.Тогава ще видиме.Въпреки че се съмнявам ,че за толкова кратко време ще оценя възможностите на автоматика.Най малкото, че колата няма да е моя и ще се притеснявам.

Сега чакам гаранта ни да събере документите, които му искат и се моля да ни одобрят.Само това ми е в главата!

Колкото до Пампорово, не че си търся оправдание, но наистина не ми се идва с дете.Друг път ще ви обяснявам.Въпреки, че туко виж дойдеме за една вечер..Само трябва да ми дадете координати на някой за да се обадя.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Мира, ти си клиент, отиващ с парите си да си купи нещо! :)

В никакъв случай не трябва да се притесняваш да питаш дори и най-глупавите въпроси, които ти скимнат. За да ти покажат дилърите на Мицубиши какво значи CVT скоротна кутия, помоли някой дилър да те повози малко и да ти покаже как може да работи на ръчен режим и на автоматичен режим... После се качи ти! :) Тази кола трябва да я покараш точно 30 минути сама, за да се влюбиш и свикнеш с нея... Не искам да влияя на избора ти, но тествай и прецени сама. :)

След време сама ще разбереш преимуществата на автоматика! ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Споко Роско, ние знаем, че ти духом ще си с нас! Както и ние с вас! :icon_thumbup: И после бебото ще го направим фен и ще си го гледкаме всички заедно! :) Може да си го направим и талисманче!

Има да печатат щампи! Свят ще им се извие на Дани и Светльо, аз за момичетата за тениските колко им досаждах, смяяяяятай сега! Хахахахаха, няма да го гледаме всичките, който си има деца - си ги гледа той, че става иначе - много баби - хилаво дете! А колежката Мира не ни знае какви фурии сме и какви весели дечурлига имаме, ама като научи - чак ще съжалява за пропуснатите срещи!

 

Иначе за кутията - както каза Дани - хем е автоматик, хем може и да си превключваш. Аз лично не съм карал, но послушай съвета му - Дани е мъдър човек, технически изключително добре подготвен и явно знае за какво става дума. Иначе, пред обикновен автоматик и Ръчката - няма спор - РЪЧКАТА! Но - в БС ги изюркай и да те возят, да я караш, тя сама ще ти каже коя е твоята! Пари даваш за нея, нали така?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...