Премини към съдържание

Много странна случка с антирадар Cobra


Препоръчано мнение

.......................

Със същия модел радар детектор съм. Абсолютно същата история ми се случи предната седмица. 22 км горница. Описаха ме като китайски фенер. И часа му беше верен. И пломба си имаше. А корбрата дори не мяцна веднъж да ме предупреди.

Иначе поне 50 пъти ме е спасявал за една година. Изби си и парите и глобите, които трябваше евентуално да платя.

Здраве да е.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...
  • Отговори 52
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Аз имах аналогичен случай на Нова Загора. Засякоха ме със 79 а антирадара ми (9 бандов Кобра) изобщо не гъкна. Предположих че диванетата не са изтрили показаниията от някой преден като мен, защото аз пък не гледам нито час нито дата, Ако ще да ми изкарат показания от миналата година пак ще им повярвам, щото мразя лъжите и затова мисля че и мен няма да ме излъжат. :icon_blush:

 

 

Само за вашите очи!!!

Друг път като те спират за превишена скорост премигни два пъти с дългите (светкавицата), за да изтрият показанията на радара. Ако не го направят след 15 секунди показанията се записват в паметта и акта не ти мърда. Така може и да се разбереш със служителите на КАТ.

Я кажи малко какъв е смисъла да им светнеш. Демек им показваш, че си сговорчив човек и можеш да им се отблагодариш за жеста, както и да го "оцениш по достойнство" (цитирам полицай който ме беше спрял на широкия учасрък в Стара Загора). Така ли да го разбирам?!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Като им светнеш веднага изтриват показанията и не влизат в паметта. Иначе след 15 сек. се записва и срещу показанието трябва да има акт и в повечето случаи книжка на трупчета, защото си караш с 90, а ограничението е 60 или 50. Това го знам от служители.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...