Премини към съдържание

Лепене на пластмаса, отливка евентуално?


Препоръчано мнение

Здравейте, да попитам аз тук - някой знае ли къде в София лепят пластмаса или могат да направят направо нова отливка на даден елемент?

 

Става въпрос за следното!

Самолет: Mitsubishi Galant 1.8i Glsi / 4G93 / E52A / VIN: JMBSNE52ATZ001947 / Sedan :)

 

Оня ден ка'т вадих резервната гума и без да искам вдигнах пластмасовия капак над нея, (който между-впрочем играе ролята и на "ваничка" с отделения за инструменти и прочее чарколяк) малко по-рязко и той се спука на 3 места, защото имаше тежък предмет отгоре!

Напрежението се оказа доста силно и просто се чу едно неприятно пукане, от което следва да мина на "пластмасаджия" !? :)

 

Дайте идея къде могат да залепят въпорсния пластмасов капак или направо да излеят нов?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Провери на места където лепят брони, или където правят къстъм такива. Аз съм доволен от това как ги залепиха, но не и как боядисаха. Мойте хора са някъде в Орландовци. Сега ще потърся координати и ще ти драсна на лично.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Направо отивай при тях!

http://www.mitsubishibg.com/forum/index.ph...ic=8018&hl=

Адаша ти направо ще се изпоти...... :lol: ...Или ще се изпокара с комшиите, заради опашките :mitsu-smiley: ..пред тях........
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...