Премини към съдържание

Space Wagon Gdi или 2.0 16v


Adri

Препоръчано мнение

:mitsu-smiley: аз имам спейс вагон 2000 |133 кс и съм с обикновено газово със универсален електронен симулатор за инжекциони автомобила върви без проблем *колата е 4х4 разход -градско без климатик 15л с климатик 16 л ;Обикновения мотор създава по-малко проблеми при евентуален ремонтыв новия има повече електроника и при дефект подръжката е много скъпа

Сменял съм само съединител ычасти 260лв;монтаж демонтаж 200лв;*скоростна кутия и кардан**теглич изработен за модела и монтиран на място струва 220 лв

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Според каталога на Auto.ru - малкия двигател 2.0 16V (133 Hp) се монтира от 2002 до 2004 година.

А и представете си кой би го предпочел пред големия на нов Вагон, която ще се кара в Европа.

 

GDi двигателя дава близо 30% повече въртящ момент @3500rpm, докато разликата в разхода е минимална.

 

 

Все пак има решение на проблема - Grandis 2.4 Mivec - 165ps.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Малък ъпдейт на мнението.

Почти всеки втори Вагон, в годините 2002-2004, който се продава, е с малкия двигател.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 година ...
Има ли някой координатите на колегата Георги Павлов да разберем дали все още е доволен от газифицирането на вагона.

Виждал съм ГДИ Вагон с обикновенна АГУ и ако не я караш по поне 30 хил. км. годишно , няма смисъл от АГУ на тази кола............

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, и аз бях с WAGON 2000 куб 94 г и си сложих преди година и половина газов инжекцион и бях много доволен, извънградско ми даваше точно 10 на 100 разход, но при студено време някой път ми падаха доста ниско оборотите и минаваше на бензин.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На този Вагон можеш и обикновена газова да му сложиш и пак ще си доволен.

 

ГДИ системата е коренно различна от ECI Multi...... Нищо общо нямат

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Нищо общо нямат

Така чукчата обяснявал на другите чукчи крокодила който видял в Африка - нищо общо със северния елен ;)

Иначе както каза адаша - газ на GDI единствено ако е прецакана тотално системата и ремонирането и е много скъпо се изхвърлят карантиите и звездичката остава само на газ, малко логистиката вече трябва да се съобрази с това.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 месец ...

Moже би по-коректният въпрос е "Жив ли е Вагона?"

А някой знае ли дали е жив все още вагона на колегата Павлов?

Редактирано от joro21
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

А някой знае ли дали е жив все още вагона на колегата Павлов?

Жив е колега ,защо?

Движи се все още , пък и доста км. му навърта ...............

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 1 година ...

Ами като няма смисъл от газова то багажника е голям-нареждай водородните клетки и излитай :icon_dance:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 3 месеца ...

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...