Премини към съдържание

Камера за заден ход - сигнал...


Препоръчано мнение

Здравейте! :hi:

Искам да ве попитам къде се намира и от къде мога да изкарам сигнал за заден ход на :mitsu-smiley: Eclipse 97..?

Имам камера за заден ход , която за да работи трябва да се свърже с reverse-gear signal input. :skara: :drinks:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Thanks!

А към коя жичка ще е най добре да се прихвана?

Дали, ако просто дръпна едно +че от задните светлини и го свържа с отбелязаното на снимката ще стане?

 

http://i.data.bg/08/09/30/1178237_t.jpg

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Стана ама аз си измислих отделно копче инак камерата щеше да се включва при всяко натискане на спирачката... :icon_thumbup:

 

ПС: IVAN VR4x4 мисля, че такова DVD може да се намери вече за под 2 бона, но от USA :beer:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Стана ама аз си измислих отделно копче инак камерата щеше да се включва при всяко натискане на спирачката... :icon_thumbup:

 

Това е нелогично - нали за задните светлини трябваше да го вържеш :) Няма да ти се пуска от спирачка, ако си я вързал към задната

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Това е нелогично - нали за задните светлини трябваше да го вържеш :) Няма да ти се пуска от спирачка, ако си я вързал към задната

 

 

Да, но така пък щеше да работи постоянно. На мен ми трябваше този сигнал или това бутонче, което включва задните светлини (стопове), когато се смени на задна.

Не знам къде е, но всичко вече е ОК!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...