Премини към съдържание

Съмнение за омекнали пружини


Препоръчано мнение

Колата е Спейс Вагон 2000 година. Имам съмнение, че пружините отляво са омекнали... Не съм напълно сигурен и искам да отида на стенд, но не знам къде. Можете ли да ме насочите към подходящия сервиз?

Благодаря предварително

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Никой ли не се е сблъсквал с проблем с пружини и амортесьори? Моля, дайте контакти на доверен сервиз.

Благодаря още веднъж!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колата е Спейс Вагон 2000 година. Имам съмнение, че пружините отляво са омекнали... Не съм напълно сигурен и искам да отида на стенд, но не знам къде. Можете ли да ме насочите към подходящия сервиз?

Благодаря предварително

Във Фулда България на бул. Черни връх след околовръхното нагоре към Драгалевци.............там има "тресачка" и диагностика на ход. част........

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Admin

http://www.dn-bg.com/

 

Пружините ако са омекнали се виждат с "просто око".

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

http://www.dn-bg.com/

 

Пружините ако са омекнали се виждат с "просто око".

Благодаря за информацията.

С просто око ги гледам вече два месеца. Отпред в ляво е с около 2см по ниска при халката за теглене отколкото същата халка в дясно. Отзад има разлика от няколко милиметра.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за информацията.

С просто око ги гледам вече два месеца. Отпред в ляво е с около 2см по ниска при халката за теглене отколкото същата халка в дясно. Отзад има разлика от няколко милиметра.

Може да не са омекнали, а да ти е счупена част от предна лява пружина........Вдигнете я на крик, свалете гумата, и огледай хубаво пружината.......
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за информацията.

С просто око ги гледам вече два месеца. Отпред в ляво е с около 2см по ниска при халката за теглене отколкото същата халка в дясно. Отзад има разлика от няколко милиметра.

Ако искате, елате да я видя.........

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ако искате, елате да я видя.........

С радост, само ми дайте адрес и час...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...