Премини към съдържание

Съединител


rocco barocco

Препоръчано мнение

Здравейте колеги, от няколко дена съединителя ми се държи странно, отделя много ниско. Погледанах маслото, изглежадеше добре. Потърсих из архива но не срещнах подобен проблем. Ще съм благодарен ако някой ме оринетира какъв може да е проблема,дали иска регулиране или помпата е за ремонт.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги, от няколко дена съединителя ми се държи странно, отделя много ниско. Погледанах маслото, изглежадеше добре. Потърсих из архива но не срещнах подобен проблем. Ще съм благодарен ако някой ме оринетира какъв може да е проблема,дали иска регулиране или помпата е за ремонт.

Първо опитай с регулиране , но мисля че има причина някаква за да стане това...........трябва да се види...........

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Първо опитай с регулиране , но мисля че има причина някаква за да стане това...........трябва да се види...........

Да мина утре вечер да я видиш :),имаш ли време?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Току що се прибирам, бях излязал на разходка и като се качих в колата усетих, че съединителя отделя много ниско. Покарах я и се оправи, после пак стана така... после пък усетих, че не мога да вкарам скорост.... после пак се оправи :) и в краина сметка отидох да оставя преди 30 минути един приятел и като тръгнах колата ми въобще нямаше съединител :icon_crying: .... 5 километра съм сменял скоростите на пълно шано без да изхърка без съединител и я паркирах пред нас... Педала на съединителя ми се усеща, по точно само пружината :icon_doh: Проверих течноста, и тя си е до горе... По подходяща тема да напиша това не намерих, дано някой може да ми помогне и ако е имал същия проблем да сподели защото аз имам една неприятна теория която няма да споменавам... И все пак :rulez: :)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Току що се прибирам, бях излязал на разходка и като се качих в колата усетих, че съединителя отделя много ниско. Покарах я и се оправи, после пак стана така... после пък усетих, че не мога да вкарам скорост.... после пак се оправи :) и в краина сметка отидох да оставя преди 30 минути един приятел и като тръгнах колата ми въобще нямаше съединител :icon_crying: .... 5 километра съм сменял скоростите на пълно шано без да изхърка без съединител и я паркирах пред нас... Педала на съединителя ми се усеща, по точно само пружината :icon_doh: Проверих течноста, и тя си е до горе... По подходяща тема да напиша това не намерих, дано някой може да ми помогне и ако е имал същия проблем да сподели защото аз имам една неприятна теория която няма да споменавам... И все пак :rulez: :)

Ами имаш проблем с помпите на съединителя...........винаги съм казвал че когато си купуваме коли , освен всичките консумативи като масла и ремъци е почти задължително и ремонт на помпите да се направят..............един вид да избегнеш това ,което е станаало при теб..........

Сега се пробвайте да обезвъздушите помпите на съединителя като гледаш казанчето да не остане без масло..........

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами имаш проблем с помпите на съединителя...........винаги съм казвал че когато си купуваме коли , освен всичките консумативи като масла и ремъци е почти задължително и ремонт на помпите да се направят..............един вид да избегнеш това ,което е станаало при теб..........

Сега се пробвайте да обезвъздушите помпите на съединителя като гледаш казанчето да не остане без масло..........

 

Благодаря за бързия отговор, ще те държа в течение...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Колеги да се похваля, вече нямам проблем със съединителя, както Пламен предполагаше проблема се оказаха помпите на съединителя.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

И аз мога да се похваля със същото :) Беше изтървала гумичката на помпата която стои на скоростната кутия, отидох да си потърся гумичка и ми обявиха 10лв. за кръгла гумичка с дупка по средата :mad:. От JapanParts си взрх цялата помпичка "Nakamoto" за 133лв :good: :drive:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не разбрах смисъла - 10лв vs 133??? Защо не провери в Ратола за ремонтен комплект. Аз лично си взех от там оригинален на смешна цена ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

За 33 лв. ще е сигурно некъв боклук..............

 

На мен от вътре и от вън ми изглежда 1 към 1, но то времето ще покаже ;). Ако изтърве ще и взема гумичката и ще я сложа на оригиналната :D

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...