Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

инфо за Pajero 3.5 Gdi 2000год


Препоръчано мнение

Здравейте:)

Преди месец си купих PAJERO 3.5 GDI. Чудесно се чувствам на пътя с него, но уви не и на бензиностранцията.:) Рових се дълго във форума и не открих друг притежател на такъв джип, нито тема за слагане на газово на GDI двигател. Може ли да ми кажете дали е възможно изобщо поставянето на газово и къде в БГ извършват такава услуга.

 

Предварително ВИ благодаря.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

и на мен така ми казаха, но се надявах, че ние като изобретателна нация сме излислили нещо и по този въпрос. И 20/100 гори като я карам малко по лудо из града:)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

На този двигател не може да сложиш газова уредба. Разход в гардско около 15л на 100км е напълно нормален (особено за автомат дълга база).
Миро! Ти с тоя разход напълно ще я объркаш колежката........Те някои колеги в Софийско градско, с Галанти го докарват тоя разход.......А паджерото е къде-къде по тежък, и с по голям мотор.......На по натоварен трафик и 20-така може да подмине.....Но все пак това е цената на удоволствието.......
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Миро! Ти с тоя разход напълно ще я объркаш колежката........Те някои колеги в Софийско градско, с Галанти го докарват тоя разход.......А паджерото е къде-къде по тежък, и с по голям мотор.......На по натоварен трафик и 20-така може да подмине.....Но все пак това е цената на удоволствието.......

 

Аз вече се побърквам, спокоино:) Дам удоволствието е голямо, но искам да го напражя още по- голямо и да си я карам с кеф, за малко по- малко пари. Измислете нещо моля Ви. Искам ГАЗОВООООООООООООООООООО:)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз вече се побърквам, спокоино :) Дам удоволствието е голямо, но искам да го напражя още по- голямо и да си я карам с кеф, за малко по- малко пари. Измислете нещо моля Ви. Искам ГАЗОВООООООООООООООООООО :)
Ами колежке ! Трябваше да поразпиташ преди да си вземеш GDI-мотор.......Но не се отчайвай, силата на тоя мотор е на дълго пътуване......Тогава ще останеш очарована от ниският разход......А в града го карай по нежно, и няма да ти качва чак до 20/100.......Или си вземи и едно Колтче, за из града.......
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Препоръчвам ти да зареждаш от бензиностанция ЕКО имайки в предвид специфичността на двигателяти-GDI, за читави горива /предната ми кола беше КАРИЗМА-ГДИ./ На този двигател не можеш да слагаш газово

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Аз вече се побърквам, спокоино:) Дам удоволствието е голямо, но искам да го напражя още по- голямо и да си я карам с кеф, за малко по- малко пари. Измислете нещо моля Ви. Искам ГАЗОВООООООООООООООООООО:)

Ако искаш газ.уредба за този двигател,да знаеш че НЯМА.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...