Премини към съдържание

Търся си Mitsubishi Colt


Препоръчано мнение

ти сигурен ли си, че има такъв Колт 1.6 90 к.с - 1998. Аз знам че с този двигател конете са над 100, моя е 1.3 и е 75 коня. Виж да не те послъгват нещо. За части и сервизи, наистина по-добре да се разровиш из форума - има доста материали.

 

Аз съм сигурен :) Моя е точно такъв но е 96-та! 4G92 двигателя след 96-та година си е 66 киловата ;)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 67
  • Създадена
  • Отговор:

Най-активни потребители в тази тема

Най-активни потребители в тази тема

Да, но аз като ги позагледах и то взе че таблото на до 96-та ми хареса и се чувствам по-уютно, да го кажа и ще е от тях.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

колега SERBEZOV, днес ходих да гледам този синия COLT, от mobile(старозагорския), но не съм никак впечатлен, колата като мотор е горе долу читава, но е много изгнила, задните калници са целите в дупки, и трябва да се сменят вежди, вратите също са изгнили, а лявата даже е удряна и пребоядисвана.А това договаряне в цената както е по обява се оказа че го няма. :icon_crying:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Много благодаря за информацията Kris4an, тази кола ще я махна от списъка, който съм направил. Жалко, наистина имаше някакъв оптичен тунниг, ама ако преди това беше забелязал на снимката отстрани цялата боя в/у колата има огледална повърхтност само вратата стои матова, което ме навяваше на мисълта за зле замаскиран удар, което ти потвърди в горния пост. Ама аз пак съм си набелязал друга цел сега - едно Колтче дето се продава във форума на тунинг БГ. Колата е от по стария модел 94 1.6 16в за 2500, ама почвам да си мисля, че до 2500-3000лв. може да се намери много по-читава такава, отколкото от 97 98 год. като тази, която ти си гледал в Ст.Загора за 3300. Че като я вземеш да се чудиш от къде да я захващаш и най накрая да ти излезе 5к :icon_censored: .

 

п.п. Щях да дам и снимки на колата, ама не знам как става. Тука ми дава само линк да посоча, а снимките са на компютара ми, защото ги получих чрез ел. поща. Човека казва, че мотора е над 100 коня а пък аз си мислех, че 94г. 1.6 16в има само 90, моля да се изкаже някои по-запознат, поздрави!

 

Редакция: Моля те пиши правилно и никога повече не използвай символи от маймуницата в този форум!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

105 или 115 бяха, а има и със 136 кончета! Аз ти препоръчвам да намериш чошек, който внася коли от Швейцария, определено колата ще е много запазена и с доста екстри...

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Това за Швейцария мно трудно колега ама моля да погледнете тази обява и питането ми е възможно ли е да е толкова пари и да е що годе хубава колата,а също гледам е без номера и ако трябва да си я оправям аз колко още парици ще ми излезе за прегледи еко такси бг табли и не знам кво друго,ако някои се е знимавал да каже моля

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Това за Швейцария мно трудно колега ама моля да погледнете тази обява и питането ми е възможно ли е да е толкова пари и да е що годе хубава колата,а също гледам е без номера и ако трябва да си я оправям аз колко още парици ще ми излезе за прегледи еко такси бг табли и не знам кво друго,ако някои се е знимавал да каже моля
Ти вярваш ли да е карана по 5000км на година.......Тая ще е от някоя супер-бабичка......
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

някоя супер-бабичка......закичила неони от долу на :mitsu-smiley: както пише в обявата

То аз километрите въобще не ги гледам то се знае кво правят на колите нов внос просто питах нормална ли е цената за тая кола или като я взема нема да ме закара и до Стара Загора

Хаиде колеги помагаите да си намеря едно колтче до 96 1.6щото за тия пари с които разполагам гледам все някви сеати,фиати,фордове

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Еко такса 190лв., номера някъде към 70-ина /това са цени за една джипка наскоро регистрирана/, но то май е все тая! Тази отзад ми се струва, че ключалката и е синя, което говори че е пребоядисвана! Ако ходиш да я гледаш обърни внимание на това! Цената и е направо великолепна, жалко че и липсва климатика. Виж и много хубаво документите, ако ще ходиш да я гледаш- да не се окаже сглобявана от няколко Колт-а! Малко на такава ми прилича- разгледай я хубаво- притеснява ме че този Колт е от повечко години в БГ ако и да пише че е нов внос!!!

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

IVAN VR4x4 :icon_thumbup: браво гледам във профила ти имаш 3 :mitsu-smiley: и не се съмнявам в горния ти пост ни най малко само това за ключалката не го разбрах и не мога да го забележа каде е тая ключалка по която разбра че е пребоядисвано,а за документите си прав може да се направи бългаска кола нов внос. А между другото ти от София ли си?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Точно това че не забелязваш ключалката, е признак че колата е боядисвана......Оригиналната ключалка е хромирана, и трябва да се откроява на синият фон.....За това си отваряй очите при избора, да не дадеш после още толкова за да я вкараш в пътя тая кола.........И един приятелски съвет: тези обяви от Враца просто ги прескачай......Почти няма доволен човек, който си е взел кола от там.......

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами какво да кажа- харесах го да, но човека си идва във вторник и искам да го чуя и да минем през Пламен преди това. По външният вид според мен на всички до 4-4500 лв. ще има какво да им се прави, въпросът е двигател и окачване да са ок. Ванка ти ще можеш ли да дойдеш за съвет и подкрепа :) ?

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Ами чукни едно телефонче и мисля че няма да е проблем!

 

P.S. чакам снимкитеееее!!!! :icon_blush:

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

http://mobile.bg/pcgi/main.cgi?topmenu=2&a...&f1=details

Някой от Пловдив може ли да погледне тази машинка? Благодаря Ви предварително.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

http://mobile.bg/pcgi/main.cgi?topmenu=2&a...&f1=details

Някой от Пловдив може ли да погледне тази машинка? Благодаря Ви предварително.

Как да я погледне ? Ти знаеш ли я къде се намира......
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Град Пловдив, срещу митницата по диагонал. Автокъща е.
То в Пловдив имаше 3 митници.....Срещу коя по точно.....
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Малииии. Не знам сега ще звъня да питам.

Питах - На голямата митница на "Кукленско шосе".

Свържи се с Тошко(TMitev) на него му е най близко там ......
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря сърдечно.
Дай някакъв тел№ за връзка......Днес ако ми остане време може да скоча до Пловдив и да го видя, ако не утре......Моите номера ги има в темата "среща в скоро време"........
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Такааа: Юли! Ходих днес и видях Колтчето.......Както знаеш, колата е внос от Италия, и най вероятно е каран от жена(освен тавана и задният капак, всички детайли са леко натискани, и драскотините са замазвани буквално с четка)........Маслото си личи че не е сменяно доста време, но двигателя изглежда учудващо добре......Абе направо си лъщи.......Показва 82000км, и мисля че са реални.....Абе още изпускателните колектори не са придобили типичният тъмно кафяв оттенък.........Само на студено като подам рязко газ, има едно леко заглъхване, което изчезна като позагря малко......Годината на производство си отговаря.........Салона е горе долу добре(има леко захабяване) но едно пране ще оправи нещата......Клаксона е изведен на отделен бутон.......Окачване-перфектно.....4-те амортисьора са бетон......Карета и полуоски-перфектни.......При пълен ляв-десен завой, с повече газ-никакво тракане......Маншоните са здрави, шарнирите също.......Купето като чяло е много запазено....Няма петънце ръжда по вежди, греди(отдолу) и по ръбчетата на вратите.........До тук добре, но: имала е лек удар във левият фар , калника и капака..........Отвън както ти казах е маскирана с четката........Вътре в коша, надлъжната греда(лонжерона) не е мръднала, но гредичката на подкалника(на която се хваща самият калник) е леко пречупила, и не са я разпънали, а са изместили дупките на калника.......Също и заден ляв калник е имал и предишен инцидент, и личи че е китован и боядисван......Значи иска разпъване на гредата-100-тина лв. и цялостно боядисване-5-600лв......Клекна до 2100лв, повече не ще....Каза че му е легнал1000-евра, и гони поне 100лв печалба........Това е в общи линии, ако имаш още въпроси питай, може да съм пропуснал нещо.....

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създаване...