Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Препоръчано мнение

Здравейте

 

Решил съм да се сдобия с Pajero 3.2 did. Днес обикалях по автокъщите и се спрях на едно 2003г дълга база. Има го в mobile.bg на цена:32900 казват че е на 82 хил. км. ама много не ми се вярва макар да е много запазено като салон. Въроса ми е следния тъй като днеска гледах два автомобила с този двигател и двата при подаване на гас изпушваха от ауспоха и то доста стабилно и ако някой може да ми кайе дали това е нормално за този двигател.

Благодаря предварително

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте

 

Решил съм да се сдобия с Pajero 3.2 did. Днес обикалях по автокъщите и се спрях на едно 2003г дълга база. Има го в mobile.bg на цена:32900 казват че е на 82 хил. км. ама много не ми се вярва макар да е много запазено като салон. Въроса ми е следния тъй като днеска гледах два автомобила с този двигател и двата при подаване на гас изпушваха от ауспоха и то доста стабилно и ако някой може да ми кайе дали това е нормално за този двигател.

Благодаря предварително

Здравей.........Значи за дизел е нормално да изпушва като дадеш рязко газ, но зависи какъв цвят е пушека и с каква гъстота..........Иначе като задържиш газта на 3000об/мин. пуши ли много, и какъв цвят.......
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не съм го гледал като е на 3000 об/мин но като му дадеш рязко гас докато включи турбото пуши много леко бяло а след това изкарва черен гъст дим.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Не съм го гледал като е на 3000 об/мин но като му дадеш рязко гас докато включи турбото пуши много леко бяло а след това изкарва черен гъст дим.
Това със бялото пушене не е добре ако двигателя е бил топъл........Ако е студен и пуши леко бяло в началото е нормално......Черният дим ако е много гъст, може да е от турбото........Ако не е толкова гъст може само да е зацапан горивният филтър.......Най добре вземи с теб някой който разбира от дизели, да го прегледа.........Или поне ги накарай да сменят филтъра, и проблема може да отпадне......И за тях като продавачи е от полза........
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Беше работила около 5мин, но черния дим наистина ме притесни попринцип карам само дизели и такова нещо не ми се е случвало
Ами изкарай и маркуча от турбото, дето тръгва към кулера, ако е омаслен, или забележиш че са го забърсвали- бегай на далеч....... :icon_thumbup:
Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Здравей колега,

защо не говориш с DJ Tymbi/Пламен (пиши му едно лично) и да се разберете нещо. На тема Митцу ремонти в София по - голям капацитет няма :icon_thumbup:

 

 

От тук можеш да му пишеш ЛС.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...