Премини към съдържание
Моля всички потребители да си сменят паролите поради спам във форума!

Tропане отзад в дясно


dimtm

Препоръчано мнение

купихме си лансер 1.8 с cvt автомат 4увам някакво тропане отзад в дясно като минавам през легнали

полицаи. Искам да питам някой с този модел има ли този проблем.Тропането е като на някаква кора

не мисля 4е е нешто сериозно но ме дразни.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

купихме си лансер 1.8 с cvt автомат 4увам някакво тропане отзад в дясно като минавам през легнали

полицаи. Искам да питам някой с този модел има ли този проблем.Тропането е като на някаква кора

не мисля 4е е нешто сериозно но ме дразни.

Корите на багажника , тампоните на амортесиорите или самите те, рез. гума,крика и т.н. .............съвета ми е да изкараш всичко от него и да пробваш така............

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

купихме си лансер 1.8 с cvt автомат 4увам някакво тропане отзад в дясно като минавам през легнали

полицаи. Искам да питам някой с този модел има ли този проблем.Тропането е като на някаква кора

не мисля 4е е нешто сериозно но ме дразни.

Колега днеска 11.07.2008 ходих в Дарс Ауто Бургас да ми сменят маслото че станаха 15 000 км и приемчика ме попита за това тропане в твоята кола ( сив лансер е твоя на около 2500км нали?). Обясних му от какво става това, карах дори твоята кола по легналите полоцаи на паркинга на Метро за да се уверя че говорим за едно и също нещо, че човека се беше побъркал яко. Ако искаш може да се видиме когато сме свободни и да се качиш да покараш моя. 0888 75 72 79 / след 13 звънкай, че до обяд спя/. Междо другото когато подкарах колата ми след смяната на маслото, тя имаше коренно разлочно поведение на пътя (развървя се много в сравнение с преди)

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Привет,ами и аз от няколко дни го чувам това тропане.През седмицата ще направя преглед на тампоните на задния мост и амортисьорите.

Линк за коментара
Сподели в други сайтове

  • преди 2 седмици ...

Присъединете се към разговора.

Можете да публикувате мнения, ако сте регистриран. Ако имате регистрация, моля влезте, за да публикувате от своя профил.

Гост
Отговори в тази тема...

×   Поставен текстов формат.   Вместо това поставете като обикновен текст

  Only 75 emoji are allowed.

×   Връзката ви е вградена автоматично..   Показвайте като връзка вместо това

×   Предишните ви действия са запазени.   Изчисти редактора

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създаване...